0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Aksu Klima Servisi

Aksu Klima Servisi

Aksu Klima Servisi: Bakım, Arıza, Montaj, Gaz Dolumu, Tamir, Sökme ve Takma


Klima kullanmak sanıldığından çok daha yaygın bir alışkanlıktır. Yaz aylarında sıcak havalardan, kış aylarında ise soğuk havalardan korunmak için son derece işlevsel araçlardır. Aksu klima servisi olarak bu cihazları uzun yıllar daha kullanabilme garantisi sunuyoruz. Klimalar birçok farklı nedenle arıza vermeye başlayabilirler. Yalnızca eski klimalar değil aynı zamanda yeni alınan klimalarda bozulmalar meydana gelmektedir.


Tüm bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda Aksu klima bakım ve tamiri mutlaka yaptırılması gereken hizmetler arasında yer alır. Klima servisi hizmetleri sırasında her türlü detay göz önünde bulundurulur ve bu süreci sizler için daha kolay hale getirebiliriz.

antalya klima tamiri
antalya klima tamiri


Aksu Klima Arızaları Neler?


Aksu ve çevresinde yaşayan kişiler için klima son derece önemlidir. Özellikle yaz aylarında havanın çok sıcak olması klima kullanımını yaygınlaştıran en önemli nedenlerden biridir. Aksu klima arızaları neler sorusuna ise şu şekilde yanıt vermek mümkündür:


• Klimanın soğutma yapmaması
• Klimanın yeteri kadar ısıtmaması
• Sesli çalışması
• Su akıtması
• Elektrik tesisatında sorun olması
• Fanların bozulması
• Filtrelerinde tozlanma ve sorun olması


Gibi birçok nedenle klimalarınızda arızalar meydana gelmektedir. Böyle zamanlarda dikkat etmeniz gereken nokta klima arızaları ve klima tamiri konusunda her daim profesyonel destek almaktır. Kaliteli ve hızlı bir şekilde klimalarınızda ki sorunların giderilmesini isterseniz Aksu klima servisi firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

aksu klima servisi
aksu klima servisi


Aksu Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


Aksu klima bakımı nasıl yapılır sorusuna yanıt vermek gerekirse bu süreçte son derece profesyonel hizmet almanız gereklidir. Klima bakımı yalnızca toz almaktan ibaret değildir. Kişiler kendileri de iç ünite paneli içerisinde yer alan filtreleri yıkayarak gerekli bakımları yapabilir. Ancak bu süreçte tüm donanım ve tesisat parçalarının bakımının yapılması gereklidir.


Aksu klima servisi olarak müşterilerimize yüksek standartlarda hizmetler sunuyor ve bakım işlemlerini detaylı olarak yapıyoruz. Klima bakımları sırasında hava filtrelerinin bakımı son derece önemlidir. Bu filtrelerin mutlaka musluk altında temizlenmesi sağlanır. Sonra da kurutularak yerine takılması gerçekleştirilir. Filtre bakımı yanında tüm fanlar mutlaka kontrol edilmektedir. Özellikle aşırı tozlanan tüm fanlar detaylı olarak temizlenir.


Görüntü ve ses kontrolleri yapılır. Eksilen gazın dolumu sağlanır. Klima bakımı sırasında drenaj tavası ve hattının temizlenmesi sağlanır. Bunların yanında tüm soket bağlantıları kontrol edilir. Kullanıcı gereksinimlerine göre klimaların her türlü bakım işlemi Aksu klima servisi firmamız tarafından yapılmaktadır.

antalya klima bakımı
antalya klima bakımı


Aksu Klima Servisi Fiyatları


Aksu klima servisi fiyatları konusunda sizlere en ulaşılabilir şekilde fiyat sunuyoruz. Bu süreçte klimaların sorunsuz çalışması için her türlü işlem detaylı olarak yapılıyor. Klima bakım ve tamir fiyatları konusunda da bütçenize dost tekliflerle geliyoruz. Bu süreçte sizlere ekstra maliyetler çıkmaması için de titizlikle çalışıyoruz. Aksu klima servisi olarak firmamızın hizmetlerinden her daim en iyi şekilde yararlanabilir ve bizlerden bilgi alabilirsiniz.

antalya klima gaz dolumu
antalya klima gaz dolumu

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin