0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Antalya Klima Sökme Takma

Antalya Klima Sökme Takma

Antalya Klima Sökme Takma


Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan klimalar zamanla başka bir yere taşınması gerekebilen cihazlardır. Yerinin değiştirilmesi için de Antalya klima sökme takma hizmeti alınması gerekir. Çünkü bu cihazlar diğer eşyalar gibi amatör bir şekilde sökülerek başka bir yere taşınması kolay ürünler değildir. Böyle zamanlarda firmamıza ulaşmanız profesyonel hizmet alabilmeniz açısından büyük bir önem taşımaktadır.

antalya klima sökme takma
antalya klima sökme takma


Antalya Klima Servisi olarak kalite standartlarımız son derece yüksek olduğundan klimalarınız için en uygun yeri tespit ederek yeniden klima montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Cihazların yerinin değiştirilmesi için ek boru temini gerekiyor ise uygun özelliklerde klima borusu teminini firmamız sağlıyor. Aynı zamanda klimaların yüksek bir performans ile çalışabileceği yere montaj yapılmasına dikkat ediyoruz.

klima sökme
klima sökme


Antalya Klima Sökme


Antalya klimanın en çok kullanıldığı illerden biridir. Bu cihazlar ev değiştirirken ya da evin farklı bir yerinde takılması gerektiğinde bulunduğu yerden sökülmelidir. Bu işlem için Antalya klima sökme takma hizmeti veren firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Profesyonel olarak verdiğimiz bu hizmet sırasında klimanın gazından elektrik tesisatına kadar her türden detaya gereken özeni gösteriyoruz.

Ev tipi klima-sokme-takma-ucreti
ev tipi klima-sokme-takma-ucreti


Klima sökme işlemi sırasında hem iç hem de dış ünitede işlem yapılması gerekebilir. Bu cihazların zarar görmemesi ve bulundukları yapıya zarar vermeden sökülmesi son derece önemlidir. Firmamızdan 7/24 bu hizmeti alabilirsiniz.


Antalya Klima Takma


Antalya klima sökme ve takma işlemlerinde montajın nereye yapılacağı son derece önemli bir konudur. Çünkü ters bir yere montajının yapılması hem klimanın arızalanmasına neden olur hem de performans düşme problemi ortaya çıkarır. Klima montajı yapılacağı zaman yer seçimi sırasında iç ve dış ünitenin önünde herhangi bir engel olmamalıdır.


İç ünitenin havayı orantılı bir şekilde dağıtması son derece önemlidir. Dış ünitenin ise pencere altına ya da balkon duvarının dış kısmına monte edilmesi alandan kar elde etmenize yardımcı olur. Klima takma ve sökme işlemleri sırasında herhangi bir sorun meydana gelmemesi için profesyonel ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Ulaşılabilir Antalya Klima Sökme Takma fiyatlarla verdiğimiz bu hizmetler sayesinde klimalarınızdan daha fazla verim alabilir ve yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

antalya klima servisi
antalya klima servisi

Yorumlar: 1

Yorumunuzu ekleyin