0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Antalya Klima Bakımı

Antalya Klima Bakımı

Antalya Klima Bakımı; Detaylı Bakteri ve Virüs Temizliği


Klimaların daha uzun ömürlü olması ve daha iyi performans vermesi için klima bakımının zamanında yapılması gerekmektedir. Her marka ve model klimanın bakıma mutlaka gereksinimi vardır. Birçok insan için en büyük yanılgıların bir tanesi de ister yeni alınan bir klima ya da ister eski bir klima olsun bakıma ihtiyacının olmadığının düşünülmesidir. Oysa her klimanın periyodik bakıma ihtiyacı mutlaka vardır. Antalya Klima Bakımını yapan servis olarak profesyonel olarak gerçekleştirilen bir klima bakım sayesinde klimanızın ömrü uzar, performans kaybı yaşamaz, daha az elektrik tüketir, ayrıca klimadan kaynaklı hastalıklarından ve arıza meydana çıkarma riski de en aza iner.


Klima bakımı sırasında birçok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Kişiler evde bakım yaparken yalnızca filtreleri yıkamak ile yetinir. Oysa profesyonel hizmet veren Antalya Klima bakımı firmamız bu süreçte çok daha titiz davranır. En iyi şekilde verilen klima bakımı ve temizliği hizmeti sayesinde her mevsim güvenle klimalarınızı kullanabilmektesiniz. Ayrıca klima bakımı konusunda daha fazla detaylı bilgi ve ve ayrıntı için Klima Temizliği yazımızı okuyabilirsiniz.

antalya klima bakımı
antalya klima bakımı


Antalya Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


Birçok klima kullanıcısı için Antalya klima bakımı nasıl yapılır sorusu yanıt aranılan bir sorudur. Bu süreçte verdiğimiz hizmet kapsamında şu noktalara dikkat ediyoruz:


• Hava filtrelerinin bakımı
• Hava akımını destekleyen filtrelerin bakımı
• Elektrik tesisatlarının kontrol edilmesi
• Fan ve pervane temizliği
• Görüntü ve ses kontrolü
• Eksik gazı varsa şarj edilmesi
• Soket bağlantılarının kontrol edilmesi
• Yüksek ve alçak basınç değerlerinin kontrol edilmesi


Bunların yanında drenaj tavası ve hattının temizliğinin yapılması gibi çok teknik konularda gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Firmamız bu süreçte son derece titiz çalışmalar yapıyor ve bakım sürecini sizin için daha da kolay bir hale getiriyor.

Klima Temizliği
Klima Temizliği


Antalya Klima Bakımı Neden Gerekli?


Antalya Klima Temizliği birçok bakımdan gerekli bir hizmettir. Klimalar 7/24 çalışan cihazlardır. Bu cihazların sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için mutlaka periyodik olarak iç ve dış ünitenin temizlenmesi gerekir.


Temizlik işlemleri sırasında özellikle filtrelerin yıkanmasına önem verilmektedir. Bu filtreler sürekli çalışma sırasında gelen tozu olduğu gibi üzerinde biriktirir. Bir süre sonra filtreler tıkandığında klimanın çalışma performansında düşmeler meydana gelir.


Klimaların çalışma performansı düşmeye başladığında ise elektrik konusunda yeterli tasarruf edilemez. Aynı zamanda çalışma performansı düşmesine rağmen klimalar çalışmaya devam ettirildiğinde bu cihazlar bir süre sonra çalışmayı tamamen durdururlar. Kısacası Antalya klima bakımı hizmeti son derece önemlidir.

klima bakımı nasıl yapılır
klima bakımı nasıl yapılır
klima nasıl temizlenir
klima nasıl temizlenir

Yorumlar: 5

Yorumunuzu ekleyin