0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Muratpaşa Klima Servisi

Muratpaşa Klima Servisi

Muratpaşa Klima Servisi: Bakım, Tamir, Arıza, Montaj, Gaz Dolumu, Sökme ve Takma


Klimalar yaz aylarının vazgeçilmez cihazları arasında yer almaktadır. Son derece işlevsel olan bu cihazlar aynı zamanda kış aylarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Muratpaşa klima servisi olarak müşterilerimize bu cihazların arıza durumlarında en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Kaliteli ve hızlı bir şekilde verdiğimiz bu hizmetler sayesinde cihazlarınız son derece yüksek standartlarda çalışma imkânı buluyor.


Klimaların sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için her zaman sektörde ki en deneyimli kişilerle çalışıyoruz. Klima Servisi olarak bu süreçte klimanın arızasının ne olduğunu tespit ediyoruz. Sonrasında arıza bedelini saptıyoruz ve sizin onayınızı aldıktan sonra gerekli tüm tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. Bu süreçte ekstra bir maliyet çıkmamasına da özel olarak dikkat ediyoruz.

muratpaşa klima servisi
muratpaşa klima servisi


Muratpaşa Klima Arızaları ve Klima Tamiri


Muratpaşa klima arızaları arasında birçok problemden bahsetmek mümkündür. En çok karşılaştığımız arıza türü fan ve filtre arızaları oluyor. Bu arızalar nedeniyle klimalar yeterli oranda ısıtma ve soğutma meydana getirmezler. Bu nedenle de fan ve filtrelerin her zaman için uygun şekilde bakımlarının yapılması gerekmektedir.


Kaliteli ve profesyonel şekilde gerçekleştirdiğimiz bu işlemler sırasında klimalarınızda oluşabilecek sorunlar karşısında sizlere beklentilerinizin ötesinde bir hizmet veriyoruz. Gürültü problemi, klimanın tamamen çalışmayı durdurması ve daha birçok sorunda firmamız müşterilerine kaliteli bir klima servis hizmeti vermektedir. Muratpaşa klima servisi olarak üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bu süreçte her türlü klima arızası ve tamiri konusunda bizleri arayabilirsiniz.

antalya klima tamiri
antalya klima tamiri


Muratpaşa Klima Bakımı ve Temizliği


Muratpaşa klima bakımı ve temizliği konusunda müşterilerimize en iyi standartlarda temizleme ve bakım hizmeti veriyoruz. Bu hizmetler sırasında klimalarınızın en iyi performans ile çalışması için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Klima temizliği ve bakımı konusunda Muratpaşa klima servisi olarak detaylı işlem gerçekleştiriyoruz.


Bu işlemler sırasında cihazların içerisinde biriken tüm tozu alıyoruz. Bunun yanında tüm elektrik tesisatları detaylı olarak kontrol ediliyor. Gürültü ve görüntü ayarlamaları yapılıyor. Düzenli bir şekilde yapılan bakımlar sayesinde cihazlarınızda en ufak bir sorun olmadan uzun yıllar kullanabilme imkanı elde edebilirsiniz. Firmamız bu süreçte sizlere beklentilerinizin ötesinde hizmeti en ulaşılabilir fiyatlarla vermektedir. Muratpaşa klima bakım fiyatları konusunda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

antalya klima gaz dolumu
antalya klima gaz dolumu


Muratpaşa Klima İç ve Dış Ünite Sökme


Muratpaşa klima servisi olarak müşterilerimize en iyi standartlarda klima söküm ve takma hizmeti veriyoruz. Klimalarınızın taşınması gerektiğinde hem iç üniteyi hem de dış üniteyi yerinden güvenle söküyoruz ve farklı bir yere yeniden kusursuz bir şekilde montajını yapıyoruz. Firmamız verdiği hizmetlerde son derece profesyoneldir. Klima iç ve dış ünite montajı konusunda her türlü bilgiye sahip olan firmamız cihazlarınızın yüksek bir performans ile çalışması için son derece detaylı bir çalışma gerçekleştiriyor.


Özellikle klima dış ünite montajı konusunda firmamız beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet vermektedir. Ünitelerin nereye montaj yapılacağı konusunda da sizler için en uygun yeri belirliyoruz. Firmamızdan her türlü markanın klima modeli için klima gaz dolumu teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

antalya klima bakımı
antalya klima bakımı