0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Toshiba Klima Temizliği

Toshiba Klima Temizliği

Toshiba Klima Temizliği


Toshiba klima modelleri günümüzde en çok tercih edilen klimalardır. Hem yüksek bir performans ile çalışması hem de çok işlevsel cihazlar olması iş yerlerinde ve evlerde Toshiba markasının ciddi oranda ilgi görmesini sağlar. Ancak ne kadar iyi bir markanın ürünü olursa olsun mutlaka Toshiba klimaların yeterli oranda bakımdan geçirilmesi gerekir. Periyodik olarak bakımdan geçmediğinde bu cihazlar belli bir zaman sonra bozulmaya başlayacaktır. Toshiba klima temizliği konusunda firmamız sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet vermektedir.


Toshiba Klima Servisi olarak klima temizliği konusunda firmamız müşterilerine son derece kaliteli bir şekilde temizleme hizmeti vermektedir. Klima bakımı konusunda temizlik son derece önem taşımaktadır. Bu bakımdan klimalarınızın temizlenmesi aşamasında mutlaka titizlikle hareket edilmesi gerekiyor.

toshiba klima servisi
toshiba klima servisi


Toshiba Klima Temizliği Nasıl Yapılır?


Toshiba klima temizliği sırasında hava filtrelerinin ve fan kısımlarının temizlenmesi son derece önemlidir. Eğer bu temizlik sırasında neler yapmanız gerektiğini net olarak bilmiyorsanız ve klima gibi cihazlara karşı son derece yabancıysanız firmamızın profesyonel çalışanlarından yardım alabilirsiniz.


Klima temizleme işlemleri sırasında dikkat etmeniz gereken çok fazla detay bulunuyor. Öncelikle klimaların en çok toz alan kısmı dışarıda bulunan ünite ile iç ünitenin ön panellerinde bulunan filtrelerdir. Bu filtrelerin ve fanların titizlikle temizlenmesi gerekir. Filtreyi ön panelden çıkararak sabunlu su ile yıkayıp gölge olan bir yerde kurutmalısınız. Sonrasında cihazın iç kısımlarında ki tozu nazik bir şekilde elektrikli süpürge ile çektirebilirsiniz.


Temizlenen filtreleri yerine takarak tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu işlem sadece yüzeysel bir temizliktir ve periyodik olarak yapılması gerekir. Bir de klimalar için yıllık detaylı bir bakım işlemi vardır. Bu bakım işleminin de profesyonel Toshiba klima temizliği hizmeti veren teknik servisler tarafından yapılması gerekir.

Klima Temizliği
Klima Temizliği
klima bakımı nasıl yapılır
klima bakımı nasıl yapılır

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin