0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Samsung Klima Temizliği

Samsung Klima Temizliği

Samsung Klima Temizliği


Samsung klima modelleri günümüzde en fazla kullanılan ısıtma ve soğutma sistemleri arasında yer almaktadır. Kaliteli bir klima modeli arayışında olanların tercih ettiği Samsung klima tasarımları son derece kaliteli ürünlerdir. Ancak her ne kadar yüksek standartlarda bir klima markası olursa olsun mutlaka zamanla temizlenme gereksinimi duymaktadır. Samsung klima temizliği işlemi konusunda firmamız sizlere son derece kaliteli bir hizmet vermektedir.


Samsung klima temizliği sırasında kişilerin öncelikle şarteli kapatmış olması gerekir. Şartel açıkken işlem yapmak elektrik arızalarına ya da hayati tehlike durumlarına neden olabilmektedir. Evde amatör bir şekilde klima temizleme işlemi yapmak klimaların yeteri kadar temizlenememesine neden olmaktadır. Çünkü sürekli olarak dışarıda olan klima dış ünitesi temizlik açısından yüksek oranda toz barındırmaktadır. Daha detaylı bilgi için Klima Temizliği yazımızı okuyabilirsiniz.

Klima Temizliği

Klima Temizliği


Samsung Klima Temizleme Nasıl Yapılır?


Samsung klima temizliği işlemi yapılacağı zaman firmamızdan hem iç hem de dış ünite temizleme hizmeti alabilirsiniz. Kalite standartları son derece yüksek bir temizlik hizmeti veren firmamız bu süreçte beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. Samsung klima temizleme işleminde en çok dikkat edilen konu fan ve filtre temizlikleridir. Samsung Klimalarla alakalı daha detaylı bilgi için Samsung Klima Servisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Fan ve filtrelerin temizlenmesinde kişiler yanlış işlem yaptıklarında cihazlarında daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Evde klima temizliği yapacaksanız klimanın ön kısmında bulunan filtreleri temizlemeniz gerekir. Bu filtreleri yerinden çıkarmadan temizleme şansı yoktur. Önce panelin sağ ve sol taraflarından tutarak bu filtreleri çıkarın. Daha sonra da elektrikli bir süpürge ile klimanın üzerinde ki tozu alın. Sonrasında yıkama işlemi yapabilirsiniz.


Temizlik sırasında sabun ve su kullanabilirsiniz. İyice duruladıktan sonra gölge olan bir alanda kurumaya bırakın. Samsung klima iç ve dış ünite temizleme işlemi sırasında profesyonel hizmet alırsanız klimanın çok daha detaylı olarak temizlenmesini sağlamanız mümkündür. Firmamız sizlere bu konuda beklentilerinizin ötesinde bir hizmet vermektedir.

samsung klima servisi
samsung klima servisi
klima temizliği nasıl yapılır
klima temizliği nasıl yapılır

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin