0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Arçelik Klima Montajı

Arçelik Klima Montajı

Arçelik Klima Montajı


Arçelik klima markası günümüzde en çok ilgi gören klimalar arasında yer almaktadır. Yüksek standartlarda bir marka olan Arçelik farklı klima modelleri sayesinde son derece işlevsel tasarımlardır. Kalite standartları yüksek olan bu markanın klimaları hem iş yerleri hem de evler için çok idealdir. Uygun yere montajı yapıldığında bu klimalar yüksek bir performans ile çalışmaktadır. Arçelik klima montajı konusunda firmamız sizlere beklentilerinizin ötesinde bir hizmet vererek klimalarınızdan çok daha yüksek performans elde etmenize yardımcı olmaktadır.


Arçelik klima sökme işlemi kadar önemli olan montaj işleminde mutlaka profesyonel olarak hizmet almanız gerekmektedir. Firmamız bu süreçte hem klimaların uygun bir yere montajının yapılmasını sağlıyor hem de sizlere yüksek standartlarda hizmet veriyor.

Klima Montajı
Klima Montajı


Arçelik Klima Montajı Hizmeti


Arçelik klima montajı hizmeti konusunda firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Bu hizmeti verirken birçok önemli noktayı göz önünde bulunduruyoruz. Arçelik klima montajı hizmeti sırasında dikkat edilen noktalar şunlardır:


• Klima montajı için öncelikle en uygun olan alana karar vermeniz gereklidir.
• İç ünitenin yanında veya yakın bir yerinde ısı üreten bir cihaz olmamasına özen göstermelisiniz.
• İç ünitelerin mutlaka düz zemin üzerine monte edilmesine önem vermelisiniz.
• İç ünitenin kapılara ya da pencerelere yakın bir yere kurulmaması gerekir.
• Dış ünitenin ve iç ünitenin etrafında başka bir eşya olmamalıdır.
• İç üniteyi monte ederken en az 2 metre yükseklik seçilmelidir.
• Sağında ve sol tarafında 5 cm boşluk olmasına dikkat etmelisiniz.


Klima montajı sırasında düz zemin seçmek klimanın gürültüsüz çalışması açısından son derece önemlidir. Bununla birlikte klima dış ünite montajı konusunda da yer belirlemeye önem vermeniz gerekiyor. Bu süreçte sizlere her türlü detayda gereken hizmeti veriyoruz.

ankara arçelik klima servisi
arçelik klima


Arçelik Klima Montajında Fiyatlar


Arçelik klima montajı profesyonellik isteyen bir iştir ve bu işin gerçekleştirilmesinde firmamız son derece profesyoneldir. Klima montajı fiyatları konusunda da firmamız son derece ideal fiyatlar sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz sayesinde klimalarınızı en uygun şekilde montajını yaptırabilmek avantajı elde edebilirsiniz. Standartlarımız son derece yüksek olup fiyatlarımız konusunda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

ev tipi klima montaj fiyatları
ev tipi klima montaj fiyatları

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin