0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Sökme Takma Ücreti

Klima Sökme Takma Ücreti

Klima Sökme Takma Ücreti


Klimalar evlerde ve işyerlerinde en çok kullanılan elektronik cihazlar olsa da zaman zaman bu klimalarının teknik servis ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Son derece kaliteli markalar tarafından üretilen ve oldukça işlevsel olan klima modelleri kişilerin hayatında önemli bir yere sahiptir.


Hem serinlemek hem de oda ısısını yükseltmek amacıyla kullanılan ve yılın büyük bir bölümünde çalıştırılan klimalar bazen farklı bir yere taşınması gerekebilir. Bu süreçte klimalarınızın uygun bir şekilde kullanılabilmesi için mutlaka yüksek standartlarda hizmetler alınması gereklidir.


Kalite standartları yüksek bir teknik servis tarafından klima takma hizmetlerinin uygun fiyatlarla verilmesi sağlanmaktadır. Firmamız profesyonel bir şekilde klima takma hizmeti vererek bu süreçte cihazlarınızın çok daha uygun bir yere konumlandırılması mı sağlamaktadır.

Ev tipi klima-sokme-takma-ucreti
ev tipi klima-sokme-takma-ucreti


Klima Takma Sökme Fiyatı 2024 Ne Kadar?


Klima sökme takma ücreti genellikle sektörün en uygun fiyatları olarak sizlere sunulmaktadır. Cihazlarınızın bir yerden başka bir yere taşınabilmesi veya bulunduğu odadan başka bir odaya montajının yapılabilmesi için profesyonel hizmet almanız gerekmektedir.
Klima takma sökme ücreti konusunda firmamız her zaman en ulaşılabilir fiyatları sunmaktadır. Klima iç ünite ve dış ünite konusunda gerekli taşıma işlemlerini yaparak hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz.


Bu süreçte klimaların özellikle dış ünitesinin takılması yapılacağı yer fiyatları en çok etki eden unsurlardan biridir. Sizlere en ulaşılabilir klima takma ve sökme fiyatı sunarak cihazlarınızın istenilen yere yeniden takılması yapılmasını sağlamaktayız. Bizlerden 7/24 hizmet alabilir ve klimalarınız için en uygun yere tayin edebilirsiniz.

ev tipi klima montaj fiyatları
ev tipi klima montaj fiyatları
Klima Sökme Takma ÜcretiTutar
9-12 Lik Duvar Tipi Sökme Takma Fiyatları2500 TL
18-24 Lük Duvar Tipi Klima Sökme Takma Fiyatı2800 TL
Salon Tipi Klima Sökme Takma Fiyatları4000 TL
Kaset Tipi Klima Sökme Takma Fiyatı4000 TL
Yer Tipi Klima Sökme Takma Ücretleri4000 TL
Sadece İç Ünite Sökme Takma (9-12 )1500 TL
Sadece Dış Ünite Sökme Takma (9-12 )1500 TL
Klima Sökme Takma Ücreti

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlarımız sadece standart klima sökme takma ücreti olup işçiliktir. Bu durumun dışında kalan durumlar ekstra ücrete tabi tutulmaktadır. Gerekli olduğu durumlarda klima gaz dolumu ve ilavesi, klima gaz borusu, klima elektrik tesisatı, klima ayak konsol ve klima drenaj hattı. Klima Montaj Fiyatları konusunda ilgili yazımız da detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

en tipi klima takma ücretleri
Ev tipi klima takma ücretleri
klima sökme
klima sökme

Yorumlar: 1

  1. […] bir sorun meydana gelmemesi için profesyonel ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Ulaşılabilir Antalya Klima Sökme Takma fiyatlarla verdiğimiz bu hizmetler sayesinde klimalarınızdan daha fazla verim alabilir ve yaşam […]

Yorumunuzu ekleyin