0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Bakım Ücreti

Klima Bakım Ücreti

Klima Bakım Ücreti En Güncel Klima Temizleme Fiyatları


Klimalar her zaman insan hayatını kolaylaştıran eşyalar arasında yer almaktadır. Elektrik ile çalışan bu eşyalar uygun bir şekilde bakımı yapılması gereken eşyalardır. Klima bakımı yapılabilmesi için de profesyonel bir teknik servisten hizmet almanız gerekmektedir. Klima bakım ücreti konusunda firmamız sizlere her zaman en uygun teklifleri sunmaktadır. Kaliteli ve yüksek standartlarda bir bakım uygulaması konusunda son derece detaylı bir çalışma gerçekleştiriyoruz.


Klima bakımı sırasında hem iç hem de dış ünite üzerinde ayrı ayrı çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Temizleme işlemi dışında aynı zamanda klimaların iç donanımlarında bir sorun olup olmadığı da gözden geçirilmektedir. Firmamızın deneyimli personelleri bu işlemleri yaparken her türlü detayı göz önünde bulundurmaktadır. Ayrıca tam detaylı Klima Temizleme hakkında bilgiyi ilgili yazımızdan okuyabilirsiniz. Klima bakımı nasıl yapılır? Klima Filtre Nasıl Temizlenir gibi klima bakımı ile ilgili tüm bilmeniz gerekenleri bulabilirsiniz.

ev tipi klima bakım ücreti
ev tipi klima bakım ücreti


Klima Temizleme Fiyatları Yüksek Midir?


Klima Temizleme fiyatları son derece ideal fiyatlardır. Yıl içerisinde en az iki defa bakımı yapılması gereken bu bakım uygulamaları için firmamızdan uygun fiyatlarda hizmetler alabilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetler kapsamında hem iç hem de dış ünite ayrı ayrı bakıma alınmaktadır. Bakım sırasında filtreler, dış motor fanları, iç ünite fanları, kablolar, elektrik devreleri ve daha birçok detay göz önünde bulundurulmalıdır.


Klimalarınızın bakım işlemlerini profesyonel bir seviyede gerçekleştiren firmamız son derece detaylı çalışmalar yapıyor. Yılda çalışma durumuna göre iki ya da üç defa temizlenmesi gereken filtreler enerji tasarrufu açısından son derece önemlidir. Aynı zamanda klimaların ömrünün uzun olması sürekli olarak arıza durumu ortaya çıkarmaması da bakımın düzenli yapılması açısından önemlidir. Yapılan klima temizliği ile klimanız daha iyi performans ile çalışacağı için daha elektrik faturası ödemenize yardımcı olacaktır. Bu durum bakımı ödediğiniz ücret sizlere çok daha ucuza gelecektir. Ayrıca zamanın da yapılan klima bakımları klimanızın çok uzun süre ve problemsiz çalışmasına neden olacaktır.

Klima Temizliği
Klima Temizliği
Klima Bakım ÜcretleriTutar
Duvar Tipi Klima Bakım Ücreti (9-12-18-24 )700 TL
Salon Tipi Klima Bakım Fiyatları1000 TL
Kaset tipi Klima Temizleme Fiyatları1000 TL
Yer ve Tavan Klima Temizleme Ücretleri1000 TL
Kanal Tipi Klima Temizliği Ücreti1000 TL
Multisistem Klima Temizliği Fiyatları900 TL
Klima Bakım Fiyatları

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar sadece klima temizleme içindir. Klima Bakımı sırasında çıkacak olan arıza ve gaz eksik ve takviyesi ekstra ücrete tabi olur. Daha detaylı bilgi ve randevu için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

klima filtre temizleme
klima filtre temizleme
izmir klima tamiri servisi
Klima Bakım

Yorumlar: 3

  1. […] yeterli derecede ısıtma ve soğutma meydana getirecektir. Tüm fiyatlar için detaylı bilgiyi Klima Bakım Ücretlerindens […]

  2. […] veren firmaların seçiminin iyi yapılması gerekir. Daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Bakım Ücreti yazımızı […]

  3. […] modeline göre 200 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Daha detaylı bilgilendir için Klima Bakım Ücreti yazımızı […]

Yorumunuzu ekleyin