0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Nereye Takılır

Klima Nereye Takılır

Klima Nereye Takılır?


Klimalar insanların hayatta en fazla kullandığı elektronik eşyalar arasında yer almaktadır. Her sene farklı bir markanın ortaya çıkardığı klima modeli insanların hayatında yaşamı kolaylaştıran cihazlar arasındadır.


Ancak bu cihazların zaman zaman problem ortaya çıkarması da karşılaşılan durumlardan biridir. Klima teknik servisi olarak müşterilerimize her zaman profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında en çok öne çıkan ise klima iç ve dış ünite montajı hizmetidir. Klima nereye takılır sorusu en çok merak edilen konulardan biridir.

klima nereye takılır
Klima Montajı Nasıl Yapılır


Klima En Uygun Nereye Takılmalıdır?


Klimaların takılması sırasında yer seçimi son derece önemlidir. Firmamız bu süreçte klimalarının takılabilmesi için hem estetik duruşunun hem de yüksek performans göstermesine özen göstermektedir. Klimalarının uygun bir şekilde takılabilmesi için öncelikle profesyonel bir firma desteği almanız gerekmektedir.


Firmamız klima nereye takılır sorusuna en iyi şekilde yanıt vermektedir. Bu süreçte hem iç ünite hem de dış ünite montajı konusunda sizlere gerekli destekleri sağlıyoruz. Klimaların iç ünitesinin öncelikle tüm odayı kolay bir şekilde ısıtıp soğutmasını sağlayacak bir konuma yerleştirilmesine özen gösteriyoruz. Klima montajı nasıl yapılır sorusunun cevabını da ilgili yazımızdan okuyabilirsiniz.


Bununla birlikte dış ünite takılması sırasında ise mekânları da yatmayacak şekilde işlem yapılmasını sağlıyoruz. Dış üniteleri genellikle pencerelerin alt kısımlarına ya da balkon duvarlarının dış kısmına yerleştiriyoruz. Böylece hem balkonlarda motor kalabalığı yaşanmıyor hem de kişiler cihazlarını daha rahat bir şekilde kullanabiliyor. Firmamızdan 7 24 klima iç ve dış ünite montajı hizmeti alabilirsiniz.

Klima dış ünite montajı nasıl yapılır
Klima dış ünite montajı nasıl yapılır