0 312 544 42 86
0532 499 24 84

İkinci El Klima

İkinci El Klima

İkinci El Klima


Günümüzde klima kullanmak hemen her mekan için oldukça gerekli bir ihtiyaçtır. Ancak sürekli olarak elektronik cihazlar konusunda fiyatların artış göstermesi insanların sıfır klima almasını oldukça zorlaştırmaktadır. Bununla birlikte klimaların düzenli olarak bakımdan geçirilmesi de kişiler üzerine ayrı bir külfet yaratır.


Böyle durumlarda birinci el klimaya çok yüksek miktarda para vermek yerine 2 el klima satın almak çok daha uygun maliyetle olabilir. Klima satın alırken belirli kriterleri göz önünde bulundurmanız büyük bir önem taşır. Aynı durum ikinci el klima alırken de geçerlidir.


İkinci el klima modellerinden birini satın alırken mutlaka evinizin ya da işyerinizin gereksinimlerini göz önünde bulundurmaya dikkat etmelisiniz. 2 el klima konusunda bilgi edinmek isterseniz firmamızın uzmanlarından ne tür bir klima almanız gerektiği konusunda daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ayrıntı için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Göktürk Klima Servisi
Göktürk Klima Servisi


İkinci El Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?


2 el klima satın alırken dikkat etmeniz gereken birçok faktör bulunur. Öncelikle bu klimalarının gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılamasını sağlamalısınız. Klimaların gereksinimlerinize uygun olması ve her türlü ısıtma ve soğutma işlemlerini yapabilmesi son derece önemlidir. Klimanın iç ve dış ünitesinin çalışır durumda olması ve kapasitesinin yüksek olmasına dikkat etmelisiniz.


Bir klimanın ikinci el olması çalışmayacağı anlamına gelmez. Bazen kişiler satın aldıkları klimayı kullanmadan satmak zorunda kalabilirler. Böyle durumlarda ikinci el fiyatına sıfır bir klima almanız dahi mümkün olabilmektedir. Klima satın almak isteyen kişilerin en çok dikkat etmesi gereken husus bu cihazların mutlaka mekan boyutlarına uygun kapasitede olmasıdır. İkinci el klima modelleri ile hemen her türden ortamda rahat ve yaşanabilir bir ortam yaratabilirsiniz.

klima tamiri
klima tamircisi


İkinci El Klima Fiyatları


2 el klima fiyatları birinci el klimalara göre çok daha uygundur. Kişiler sıfır klima alırken çok ciddi bir maliyet altına girmek istemedikleri için ikinci el klimalarının en ucuz olanlarını tercih edebilirler. Ancak klimalar çalışır durumda olmalıdır. İkinci el klimalar arasından klima satın almak isterseniz firmamıza başvurabilir ve almak istediğiniz klimanın gerekli kontrollerini bizlere yaptırabilirsiniz.


Çünkü bazı klimalar satın alındığında çalışmama gibi bir problem ortaya çıkarabilir. Böyle zamanlarda firmamızın uzmanlarından detaylı bilgiler edinerek klima seçiminizi daha iyi bir şekilde yapabilirsiniz. 2 el klima satın alırken fiyatlar oldukça önemlidir. Sizlere fiyat açısından en önemli avantajı sağlayan ve yüksek standartlarda bir verimlilik sunan modelleri tercih etmelisiniz. Özellikle ekolojik inverter klimaların ikinci hallerini bulabilmek oldukça önemlidir.

İkinci El Klima
İkinci El Klima