0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Hitachi Klima Servisi

Hitachi Klima Servisi

Klimalar her ne kadar hayatın vazgeçilmezi olsa da bu cihazların sorunsuz çalışabilmesi için mutlaka bakım sürecinin düzenli olması gerekmektedir. Hitachi klima modelleri de bakım gerektiren cihazlar arasında yer almaktadır. Hitachi klima servisi olarak sizlere en iyi standartlarda bakım uygulaması yapmaya özen gösteriyoruz. Profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz bakım ve tamir işlemleri klimaların daha uzun süre kullanılabilmesine imkân tanımaktadır.


Hitachi klima tamiri konusunda firmamıza öncelikle arıza kaydı bırakmanız gereklidir. Arıza kaydının bırakıldığı günde ekip arkadaşlarımız belirtilen sıraya göre size geri dönüş sağlamaktadır. Sizi arayarak uygun bir anda klimanın bulunduğu yere gelen çalışanlarımız sorunsuz bir şekilde bakım ve tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Ancak öncesinde sizlere fiyat ve tamir konusunda detaylı bir bilgi verilmektedir.


Sizin onayınız doğrultusunda genel olarak klimalarınızın yerinde tamir edilmesini sağlıyoruz. Eğer klima yer değişimi için hizmet almak isterseniz bu konuda da sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Hitachi klima montajı konusunda dilediğiniz yere cihazları montaj yapıyoruz.

Hitachi klima servisi
Hitachi klima servisi


Hitachi Klima Tamirine Neden Olan Durumlar


Hitachi son derece yüksek standartlarda bir markadır. Bu markanın üstün niteliklerinin olması ve profesyonel bir verimlilik sunması ev ve iş yerlerinde tercih edilebilirliği artıran özellikleridir. Kaliteden ödün verilmeden tasarlanan klimalar belli bir yıl ömrüne sahiptir. Bu süreden sonra da düzenli bakım ve tamir gerektirmektedir. Hitachi klima Tamir servisi olarak tüm modellerinde rastlanabilecek birçok arızaları çözümünü buluyoruz.


En çok karşılaşılan sorun klimanın gürültülü olarak çalışmasıdır. Hitachi klima servisi olarak öncelikle klimanızın neden gürültülü çalıştığını tespit ediyoruz. Bu sorun birçok faktöre bağlı olarak gelişebilmektedir. Fan motorunun neden olduğu gürültü en sık karşılaşılan durumdur. Bağlantı vidalarının gevşemesi de bu soruna neden olabilmektedir.


En fazla karşılaşılan sorunlardan birisi de sigorta atmasıdır. Klimanızı çalıştırdığınız anda sigorta atıyorsa bu durum elektrik tesisatınızda ki bir problemden kaynaklı olabilmektedir. Aynı zamanda klima şebekelerinde de sorundan kaynaklanabilir.


Klimanın çalışmasına rağmen herhangi bir şekilde hava vermemesi de Hitachi klima arızaları arasında yer almaktadır. Hitachi klima servisi böyle durumlarda cihazın gazı bitmiş olabilir ya da sisteme olması gerekenden daha fazla gaz verilmiş olabilir. Bu sorunun birçok önemli nedeni bulunmaktadır. Böyle durumlarda öncelikle Hitachi arıza kodları hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir. Firmamız her türlü arıza kodu konusunda profesyonel hizmetler vermektedir.


Hitachi Klimaların Gaz Dolumu


Hitachi klimalar da diğer klima türleri gibi gaz konusunda sorun çıkarabilmektedir. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışan klimanız bakımı yapılmış olmasına rağmen bir anda dışarıya istenilen düzeyde hava vermiyor ise gaz problemi yaşanıyor olabilir. Hitachi klima servisi böyle durumlarda cihazlara gaz dolu yapılmak zorundadır. Hitachi klima gaz dolumu konusunda firmamızın çalışanları son derece profesyonel hizmetler vermektedir. Bizlere vermiş olduğunuz gün içerisinde klimanın bu sorununu çözmek için personellerimiz ziyarette bulunmaktadır.


Hitachi İç ve Dış Ünitenin Yerinin Değiştirilmesi


Hitachi klima Sökme ve Montaj konusunda da firmamızın çalışanlarından üstün niteliklerde hizmetler alabilirsiniz. Personellerimiz son derece eğitimli kişilerdir ve bir klimadan en fazla verim nasıl alınacak ise klimanızı o şekilde kurmaktadırlar. Dilerseniz yayla ya da deniz evi farklı bir mekâna da klimanın taşınmasını firmamız aracılığı ile gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.
Klima bakım ve onarımı kadar önemli olan montaj işlemlerinde son derece yüksek standartlarda hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Hitachi klima servisi firmamız sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunmaktadır.


Kalite standartlarından ödün vermeden verilen Hitachi klima montaj işlemlerinde özellikle klima motorunun montesinde son derece titiz davranılmaktadır. Bu süreçte klimanızın yer kaplamayacak ve evin dekoruna uyum sağlayacak şekilde yerleştirilmesine özen göstermekteyiz.


Hitachi Klima Temizlik ve Bakım


Hitachi klima temizliği konusunda firmamız profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri olan Hitachi klima bakımı periyodik olarak alınması gereken hizmetler arasında yer almaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılmayan klimalarınız zamanla arıza vermeye başlayacağından aksatılmaması gerekmektedir.


Hitachi klima servisi olarak sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet veriyor ve klimaların hızlı bir şekilde bakımının yapılmasında profesyonel bir destek sunuyoruz. Kaliteli hizmetler yanında Hitachi klima servisi fiyatları konusunda da müşterilerimize beklentilerin çok ötesinde bir hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti her zaman önem verdiğimiz konular arasında yer almaktadır. Firma olarak Markanın Özel Teknik Servisliği Yapmaktayız. Görseller Firmaya Aittir.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin