0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Alarko Klima Servisi

Alarko Klima Servisi

Alarko Klima Servisi


Klimalar son derece işlevsel cihazlar olsa da her zaman arıza verebilme riskleri vardır. Her marka ve modelde klima modeli mutlaka bir şekilde kullanıcı açısından ciddi sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Dünyanın en çok tercih edilen ve bilinen markalarından biri olan Alarko klima modelleri de zaman zaman kullanıcıyı zor durumda bırakabilmektedir. Böyle zamanlarda Alarko klima servisi olarak beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermeye özen gösteriyoruz.


Tüm klima temizleme, bakım, tamir ve gaz dolumu gibi konularda sizlere en iyi desteği vermeye özen göstermekteyiz. Klimalarınızda oluşabilecek tüm hasarlar konusunda sizlere yerinde ve zamanında hizmet vermekteyiz. Alarko arıza kodları konusunda sizlere en iyi şekilde destek vermeye özen gösteriyoruz. Kaliteli ve hızlı şekilde müdahale ettiğimiz klimalarınız son derece yüksek standartlarda tamir edilmektedir.

Alarko Klima Servisi
Alarko Klima Servisi


Alarko Klimalarda Meydana Gelebilecek Arızalar


Klimalarınız her zaman sorunsuz bir şekilde çalışan cihazlar değildir. Bu cihazlar zaman zaman ciddi anlamda sorun çıkarabilmektedir. Alarko Carrier arızaları arasında da şunları saymak mümkün olmaktadır:


• Klimanın tamamen çalışmayı durdurması
• Yeterli verimlilikte çalışmaması
• İç ünitenin su akıtması
• Klimanın çalışması fakat ısıtma ya da soğutma yapmaması
• Çok gürültülü çalışması
• Çalıştırılınca sigorta atması


Gibi birçok farklı arıza türünden bahsetmek mümkün olmaktadır. Alarko klima servisi firmamız sizlere en iyi tamir hizmetini vermektedir. Yerinde bir bakım ve tamir desteği ile klimanızın kısa sürede istenilen verimliliğe ulaşmasını sağlamaktayız. Ayrıca Klima Temizliği Sırasında ücretsiz gaz kontrolü sağlamakta gerekli durumlarda ise Klima Gaz Dolumu gerçekleştirmektedir.


Alarko Klima Klimalara Neden Bakım Yapılmalıdır?


Her elektronik cihazda olduğu gibi Alarko klima modellerinde de bakım ve onarıma gereksinim vardır. Son derece işlevsel olan bu cihazlar beklentilere en iyi şekilde yanıt vermektedir. Kullanıcı açısından ciddi anlamda avantajları olması hem iş yerlerinde hem de evlerde rahatlıkla kullanılabilmesini sağlamıştır. Alarko klima arızaları konusunda çok ciddi sorunlar yaşanmaması için mutlaka Klima bakımının yapılması gereklidir.


Klimanız için bakım uygulaması daha yüksek performans ile çalışması açısından son derece önemlidir. Eğer cihazlarınızda bir sorun yoksa bile mutlaka yılda iki defa da olsa bakımının yapılması gereklidir. Cihaz ömrünü uzatması bakımından Alarko klima bakımı son derece önemlidir. Tüm bakım ve tamirat işlemleri için Alarko klima servisi firmamızdan hizmet alabilirsiniz.


Alarko Klima Tamir Hizmeti


Alarko klimalarınızda yaşanan tüm sorunlar konusunda mutlaka profesyonel hizmet almanız gereklidir. Teknik servis firmamız bu konuda sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir klima tamir desteği sunmaktadır. Alarko tamir fiyatları konusunda da üstün nitelikte çözümler sunan servisimiz her türlü arızayı gün içerisinde çözmektedir.


Klima bakım ve tamiri konusunda profesyonel bir hizmet sunan Alarko klima servisi firmamız profesyonel olarak sizlere en iyi avantajları sunmaktadır. Son derece nitelikli olarak sunulan bu çözümler sayesinde sizlere beklentilerinizin çok ötesinde hizmet veriyoruz. Klimalarınızın yaşanılan her sorununun çözümünde profesyonel teknik personellerle çalışıyoruz.


Personellerimizin tamamı klima tamiri ve bakımı konusunda profesyonel kişilerdir. Uzun bir süredir sektörde deneyimi olan bu kişiler beklentilerinizin çok ötesinde bir tamir hizmeti sunarak bu süreci çok daha kolay bir şekilde atlatmanıza destek verilmektedir. Alarko klima tamiri hizmeti almak isterseniz firmamız sizlere 7/24 tamir desteği sunmaktadır.


Tamir işlemleri sırasında mutlaka öncelikle arızanın ana nedenin saptıyor daha sonra da fiyat bilgisi çıkararak sizin onayınız ile tamir ve bakım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte eğer parça değişimi gerekiyor ise bu konuda daima orijinal parçalar kullandığımızdan emin olabilirsiniz.


Alarko Klima Demonte ve Montaj


Alarko klima demonte ve montaj işlemlerinde de mutlaka müşterilerimize en iyi seçenekleri sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi de Alarko klima taşıma işleminde doğru yere monte yapılabilmesidir. Bu konuda son derece profesyonel olan firma çalışanlarımız klimalarınızın yerinin değişmesi gerektiğinde en yüksek verimi alabilmeniz için yardımcı olmaktadır.


Yüksek standartlarda verilen Alarko klima servisi hizmetleri ile hem Klima Sökme hem de montaj işlemlerini kusursuz yapabilmekteyiz. Özellikle dış motorun balkonda ya da herhangi bir yerde yer kaplamayacak şekilde konumlandırılmasına büyük bir öze göstermekteyiz. Alarko klima servisi olarak hem bakım hem de tamir işlemlerinde sizlere en iyi desteği vermeye özen gösteriyoruz. Her daim bizlerden Alarko klima temizliği hizmeti de alabilirsiniz.Firma olarak markanın özel teknik servisliği yapmaktayız.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin