0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Aura Klima Servisi

Aura Klima Servisi

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan klimalarınız için yıllık bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Bu cihazların uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için bakımının düzenli yapılması oldukça gereklidir. Aura klima servisi olarak her türlü bakım ve tamir işleminde sizlere teknik yeterliliğimizle ve hizmetler sunmaktayız.


Kalite standartlarından ödün vermeden sunmuş olduğumuz bu hizmetler hem uygun fiyatlardadır hem de en kısa sürede klimanızın sorunlarını gidermekteyiz. Aura klima modelleri son derece kaliteli cihazlar olsa da belli bir yıl ömrünü tamamladığında kişiler cihazlarının işlevini yerine getirmediğini görebilirler.


Aura klima servisi böyle durumlarda bilinmesi gereken en önemli unsur her türlü bakımının düzenli olarak yapılması gerektiğidir. Aura klima montajı ve temizliği gibi konularda da firmamız sizlere en iyi teknik destekleri sunmaya özen göstermektedir. Aura klima servisi olarak müşterilerimizin tüm gereksinimlerine en iyi çalışanlarımızla karşılık vermekteyiz.

aura klima servisi
aura klima servisi


Klima Bakım ve Tamir İşlemleri


Klimalarınızın belli bir yıl ömrünü tamamladıktan sonra tamir gerektirmesi son derece normal bir durumdur. Böyle durumlarda müşterilerimizin klimalarında daha uzun süre yararlanabilmeleri için profesyonel bir tamir süreci sunmaktayız. Ancak bu Klima tamir işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için öncelikle klimalardaki teknik sorunların bilinmesi gerekmektedir. Böyle durumlarda klimanın ne kadar verimli çalıştığı ve hangi sorunları verdiği gibi konularda detaylı bir araştırma yapmaktayız.


Aura klima servisi olarak müşterilerimize her türlü teknik desteği sunabilen personellerimiz bulunmaktadır. Hiç çalışmıyorsa ya da yeterli verimlilikte değilse mutlaka elektrik tesisatında ya da fan bölümünde bir problem yaşanıyor demektir. Böyle sorunlar da genellikle parçaların aşınmış olması ya da fan bölümlerinin aşırı tozlanmış olması nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Aura klima servisi olarak fan temizliği ve elektrik problemlerin çözülmesinde her konuda sizlere yardımcı olmaktayız.


Bununla birlikte klimanızın iç ünitesinden su akıtma problemi ile de karşılaşabilirsiniz. Aura klima iç ünite su akıtma problemleri genellikle klimaların gaz eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Böyle durumlarda firmamız öncelikle klimaların drenaj hattında sorun olup olmadığına bakmaktadır. Eğer bu alanlarda bir problem yoksa gaz eksikliğinin giderilmesi sağlanmaktadır.
Klimanız çalışıyorsa ya da herhangi bir şekilde ısıtma veya soğutma gerçekleştiremiyorsa bu da çok ciddi bir problemdir. Aura klima ısıtma problemleri ve soğutma sorunları konusunda öncelikle sistemdeki gaz kaçaklarının kontrol ediyoruz. Bununla birlikte fazla gaz verilmiş olan olabilme ihtimali ya da kompresördeki bir arıza da bu soruna neden olabilmektedir.


Aura Klima Parça Değişimi


Firmamız her türlü Aura klima arızaları konusunda sizlere yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır. Eğer bir tamir işlemi yapılması gerekiyorsa ve bu tamir esnasında parça değiştirilecek mutlaka orijinal parçalardan yararlanmaya gayret gösteriyoruz.
Klimalarınızın hemen her türlü parçasının değişmesinde firmamız oldukça titiz davranmaktadır. Bu parçaların bilhassa orijinal yedek parçalar arasından seçilmesi klimanın arızasının tahmin edilmesinde büyük bir önem taşımaktadır.


Orijinal parçalar kolay kolay bozulmadığı gibi klimanızın teknik yapısına da tam olarak uyum sağlayacak ve verimliliğinin artmasına olanak tanıyacaktır. Bu nedenle eğer parça değişimi yapılacak ise bu duruma mutlaka klimanın tamirinden önce sizlerle paylaşıyor ve gerekli maliyetler hakkında detaylı bir şekilde sizleri bilgilendiriyoruz.


Aura Klima Gaz Dolumu Hizmeti


Aura klima modelleri de her klimada olduğu gibi bir takım teknik prosedürlere göre çalışmaktadır. Bunlardan biriside klimanın gazıdır. Klimalar belirli bir yılanlarını tamamladıktan sonra gazını tamamen boşaltır. Böyle durumlarda eğer klimaya gaz dolumu yapılmazsa yeterli ısınma ya da soğutma gerçekleştiremez.


Performansının düşmesi yanında ciddi anlamda çeşitli arızaları da neden olabilmektedir. Böyle zamanlarda Aura klima gaz dolumu hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Kaliteli ve hızlı bir klima bakım hizmeti almak isterseniz Aura klima servisi firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.


Aura Klimaların Taşınması


Klimalar konusunda yaşanan en büyük problemlerden birisi de bu cihazların taşınması işlemidir. Aura klima montajı bu cihazların verimi çalışmasında son derece önemli bir işlemdir. Yanlış bir montaj klimada arızaya neden olabildiği gibi düşük bir performansa çalışmasına da neden olacaktır. Klimaları iç ünitesi ve dış ünitesinin taşınmasında sizlere oldukça detaylı hizmetler sunuyoruz.


Aura klima iç ve dış ünite montajı konusunda firmamızın deneyimli personellerinden her zaman hizmet alabilirsiniz. Klimaların Sökülme ve taşınması ve uygun bir yere monte edilmesi sürecinde sizlere gerekli teknik bilgiler konusunda da yardımcı oluyoruz. Aura klima servisi hizmetlerimiz sayesinde klimalarınızın en iyi yere montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz.


Aura Klima Temizliği Hizmeti


Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu en büyük ayrıcalıklardan birisi de klima temizliği hizmetidir. Yılda 2 defa yapılması gereken bu temizlik işlemi sırasında klimalarınızın tüm filtrelerinin temizlenmesini sağlıyoruz. Bununla birlikte dikkat ettiğimiz bir diğer unsur ise Aura klima temizliği sırasında son bölümlerinin tozdan arındırılmalıdır.


Hem iç ünitede hem de dış ünite de gerekli temizlik çalışmalarının yapılması klimalarınızdan alacağınız veriminde yüksek olmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda ciddi anlamda bir enerji tasarrufu yaratacak olan temizlik işlemi beklentilere de en iyi şekilde yanıt verecektir.
Klima temizliği süresince firma çalışanlarımız gerekli tüm işlemleri sırasıyla yerine getirecek ve cihazınızı mevsime uygun bir şekilde ayarlayarak çalışmaya hazır bir durumda size teslim edeceklerdir. Aura klima servisi hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilir ve bizlerle her daim iletişim kurabilirsiniz. Firmamız bırakılan arıza kayıtlarına her zaman en hızlı şekilde geri dönüş sağlamaktadır.


Bu süreçte çok fazla mağduriyet yaşamamanız için mutlaka en iyi şekilde sizlere destek sunuyor ve klima problemlerinin hızlı şekilde çözümünü gerçekleştiriyoruz. Teknik olarak her türlü ekipmana sahip olan firmamız aynı zamanda yılların deneyimi ile cihazlarınızın uzun yıllar kullanılabilmesi için her türlü desteği sizlere sunuyor.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin