0 312 544 42 86
0532 499 24 84

York Klima Servisi

York Klima Servisi

York Klima Servisi


Klimalar yaz ve kış insanların kurtarıcısı olmaya devam ederler. York klimalar en sık tercih edilen klimalar arasında yer alırlar. York klima servisi hizmeti veren firmamızdan, klimanızla alakalı her türlü desteği alabilirsiniz. Klimalarınızdan verim almak istiyorsanız, montaj ve bakım konusunda çok seçici olmanız gerekir.


Klima teknisyenlerimiz, klimalarınız için en uygun montaj yerini bularak konuşlandırma gerçekleştirirler. Bu sayede klimalarınızı her mevsim sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz.


Firmamızdan alacağınız güvenli hizmetlerden sonra, etrafınızdaki insanların da bu hizmetle tanışmasını isteyebilirsiniz. Çalışanlarımız vereceğiniz adreslere en kısa sürede hizmet vermek için geçiş yaparlar. Bunun için tek yapmanız gereken Klima Servisi olan firmamızı arayarak arıza kaydı açtırmanızdır.

york klima servisi
york klima servisi


York Klima Tamiri


York klimaların arıza tamiri işlemlerini de firmamız aracılığıyla yaptırabilirsiniz. York klimalarınız için, York klima servisi ararken firmamızın hizmetine rastlayabilmeniz mümkündür. Bu hizmet doğrultusunda, klimalarınızın sadece arıza tamiri değil, montaj, bakım ya da temizliği işlemlerini de üstleniyoruz.


Sizde aradığınız klima servisi hizmetini firmamızda bulabilirsiniz. Klimalarda yaşayabileceğiniz arızalar sizi korkutmasın. Marka ya da model fark etmeksizin, kullanım hatalarından ya da bakım onarım ihtiyacından, klimalar arızalar verebilir. Bu durumu firmamıza aktararak sorununuzu en kısa sürede çözebilirsiniz. York klima tamiri fiyatları firmamızın sizlere sunduğu en önemli avantajlar arasında yer almaktadır.


Deneyimli teknisyenlerimiz, klima arızalarına çok hızlı bir şekilde çözüm bulabilirler. Bu arızalar, klima içiyle alakalı olabileceği gibi dışıyla ilgili de olabilir. Klima dışında en sık rastlanan arızalar gaz dolum ihtiyacından kaynaklanır.


York Klima Gaz Dolumu Nedir?


Klima gaz dolumu oldukça maliyetli bir işlemdir. Fakat klimaların kullanılmaya devam edilebilmesi için, gaz dolumu işleminin aksatılmadan yapılması gerekir. York klima servisi hizmeti veren firmamızdan York Klima Gaz Dolumu hizmetini de alabilirsiniz. Bu işlem için profesyonel bir destek alınması gerekir. Maliyetli ve pratik olan bu işlem yanlış yapılması takdirinde, tehlikelere yol açabilir. Bunun için doğru kişilerle çalışılması gerekir. Firmamız bu konuda size en iyi hizmeti sağlar.


Normal şartlarda klimaların gazları tükenmezler. Bunun tükenmesinin farklı nedenleri olabilir. Klima borularındaki çatlaklar, karlanmalar gaz dolumu yapılmasını gerektirir. Klimanız size bu şekilde bilgi verir. En kısa sürede dolum işleminin güvenilir bir yerden yapılması gerekir. Klima model ya da markasına göre gaz çeşidi seçilir. York klima gaz dolumu ile cihazlarınızın ömrünü uzatıyor ve uzun yıllar kullanabilme avantajı sunuyoruz.


Farklı gaz çeşitleri mevcut olup, klima için hangisi uygunsa onun doldurulması gerekir. r22, r410, r32 klima gaz çeşitlerindendir. Gazın eksik olduğunu firma çalışanlarımız anlayabilmek için, gaz saati ve gaz değerini ölçerler. Bu ölçüm sonunda eksik ne kadarsa o kadar dolum gerçekleştirilir.

 klima servisi
klima servisi


York Klima Temizliği ve Bakımı


Klima evaporatör yani iç ünite alanı ile dış ünite kısmının temizlik ve bakımının yapılması klima verimi açısından çok önemlidir. Firmamız klima temizliğini yaparken iç üniteyi kimyasal ilaçlarla temizlerler. Bunun yanı sıra aynı işlem kondenser içinde yapılır. Fan kanatçıkları bu temizlik esnasında temizlenir.


Klimanın daha iyi kullanılabilmesi için, bakım ve temizliği sırasında filtrelerin de çok iyi temizlenmesi gerekir. Böylece klima dışarı soğuk ve sıcağı daha iyi bir şekilde verebilir. York klima servisi hizmeti veren çok fazla firma bakım ve temizlik hizmetini sağlarlar. York klima temizliği konusunda her daim firmamızın çalışanlarından yardım alabilirsiniz.


Fakat baştan savma olmaması için güvenilir firmalarla çalışılması gerekir. Firmamızın güvenilir hizmeti sayesinde sizde klimalarınızı güvenilir ellere emanet edebilirsiniz. Garantili hizmet anlayışımız sayesinde sizde yıllık klima bakımlarınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.


York Klima İç Ünite ve Dış Ünite Montajı


York klima montajı çok hassas bir şekilde yapılmalıdır. York klima servisi hizmeti veren her firmadan montaj hizmeti alınamayabilir. Montajın yanlış yapılması demek, kullanıcıların sorunlarla karşılaşması anlamına gelir.


Klima montajını firma çalışanlarımız sistemli bir şekilde gerçekleştirirler. İlk olarak iç üniteyi yerleştirebilmek için tavanla arasındaki ölçüm yapılır. Daha sonra uygun olarak yerleştirilir. Burada boşluk pay bırakılmasının nedeni, arızalarda York Klima Söküm takım işlemlerinin kolayca yapılabilmesi içindir. Klimanın diğer parçaları da el pratikliğiyle hazırlanarak kullanıma hazır hale getirilir. York klima iç ünite montajı hizmeti sayesinde klimalarınızı en doğru yere konumlandırıyoruz.


Klima montajı işlemi bizler için çok pratik bir uygulamadır. 30 dakikalık bir uygulama sonunda klimanızın soğuk ya da sıcak özelliği kullanılmaya başlanabilir. Sizde klimalarınızı en doğru şekilde kullanmak istiyorsanız montajı en iyi şekilde yapabilen firmalarla çalışmanız gerekir.


York Klima Arızaları


York klimalarınız elektriksel ve mekaniksel olmak üzere iki başlık altında arıza verebilirler. Firmamız klima arılarına çözüm bulma konusunda da çok yapıcıdır. Bu arızaların bazıları basit olup kullanıcı da müdahale edebilir. Fakat arızalar çözülemeyecek boyutlarda ise, mutlaka uzmanlardan yardım almak gerekir. Klima çalışmıyor, klima fanı çalışmıyor, soğutuyor ya da ısıtıyor gibi arızalar, sık rastlanan klima arızalarındandır.


Klimalarınızdan su geliyor ya da koku yapıyorsa bu da arızaların belirtisi olabilir. Sizde bu tarz arızalarla çok sık karşılaşıyorsanız, artık profesyonel bir hizmetle tanışmanız gerekir. Bu arızalara kısa sürede müdahale ediyor ve klimanızın çalışmaya devam etmesini sağlıyoruz. Sizde klimalarınızın eski verimine kavuşmasını istiyorsanız firmamızla irtibat kurarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimizden hizmet alabilmek için firmamızla iletişim kurmanız yeterlidir. York klima servisi olarak beklentilerinizin çok ötesinde bakım ve tamir desteği sunuyoruz. Ayrıca Firmamız Yetkili Servis Kalitesinde Markanın Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin