0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Beko Klima Temizleme

Beko Klima Temizleme

Beko Klima Temizleme


Beko markası klima seçiminde en çok öne çıkanlardan biridir. Son derece yüksek standartlarda klima markası olması hem iş yeri hem de ev için tercih edilmesinde etkilidir. Ancak her ne kadar dünya markası olsa da Beko klimalar da zamanla temizlenme ihtiyacı hissederler. Kaliteli ve yüksek performans ile çalışabilmeleri için Beko klimaların mutlaka profesyonel olarak bakımdan geçmesi gereklidir. Beko klima temizleme konusunda firmamız sizlere beklentilerin ötesinde bir hizmet vermektedir.


Beko Klima Servisi olarak, tüm Beko klima modelleri yıllık olarak bakımdan geçirildiklerinde temizleme işlemleri de yapılmaktadır. Ancak kişiler kendileri de basit ve yüzeysel temizleme çalışması yaparak bu cihazlarının güzel bir şekilde çalışmasını sağlayabilirler.

Klima Temizliği
Klima Temizliği


Beko Klima Temizleme Nasıl Yapılır?


Beko klima modelleri son derece işlevsel cihazlar olsa da temizlenmediklerinde türlü arızalar meydana getirirler. Klima bakımı konusunda profesyonel olarak destek almak bu cihazların son derece hızlı bir şekilde temizlenmesini de sağlar. Filtrelerin ve fanların temizlenmesinde titiz davranıldığında uzun yıllar bu cihazlarda herhangi bir hasar meydana gelmez. Beko klima temizleme işlemi ile hem ısıtma hem de soğutma işlemi daha kusursuz bir şekilde gelişmektedir.


Beko klima temizleme öncesinde ilk olarak filtreler yerlerinden çıkarılır. Sonrasında da bu filtrelerin tozu elektrikli süpürge ile alınır. Aşırı tozu alınan filtreler daha sonra ılık su altında yıkanır ve filtre gözeneklerinin tamamen açılması sağlanır. Filtreler yıkandıktan sonra kurumadan kesinlikle yuvalarına takılmamalıdır.


Beko klima temizliği işlemi sırasında profesyonel bakım hizmeti aldığınızda klimaların dış ünitelerinin iç kısımda bulunan tozların da temizlenmesi sağlanmaktadır. Bu süreçte son derece yüksek standartlarda hizmet almak isterseniz firmamız sizlere profesyonel destek vermektedir.

beko klima bakımı
beko klima bakımı


Beko Klima Temizleme Fiyatları


Beko klima temizleme fiyatları konusunda firmamız sizlere ulaşılabilir hizmet vermektedir. Bu hizmet sırasında yapılan işlemler fiyatları belirlemektedir. Klimalarınızın daha yüksek performans ile çalışması ve aynı zamanda enerji tasarrufunu en iyi şekilde sağlaması için mutlaka firmamızdan Beko klima bakımı ve temizliği hizmeti almanız gerekir.


Beko klima temizliği fiyatları konusunda bilgi edinmek isterseniz firmamız sizlere sektörde ki en uygun fiyatları vermektedir. Bu süreçte verdiğimiz hizmetlerde profesyonellik en çok önem verdiğimiz konulardan biridir.

ev tipi klima bakım ücreti
ev tipi klima bakım ücreti

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin