0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi

Airfel Klima Servisi


Klimalar hayatımızı en çok kolaylaştıran cihazlar arasında yer almaktadır. İşyeri ve ev ortamlarında hayatın vazgeçilmez cihazları arasında yer alan klimalar çok farklı marka ve modellerde üretilmektedir. Kullanıcı gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan ve dört mevsim boyunca kullanılabilen bu cihazlar yıllık olarak bakım gerektirmektedir. Son derece kaliteli bir markanın dahi yalnızca belirli bir yıl ömrü bulunmaktadır.


Airfel klima servisi olarak müşterilerimize beklentileri en iyi şekilde karşılayan hizmetler sunmaktayız. Yıllık olarak yapılması gereken periyodik tüm klima bakımlarının firmamız tarafından yapılmasını isteyebilirsiniz. Çalışanlarımız hem bakım işlemlerinde hem de tamir ve klima montaj konularında son derece profesyonel bir firmadır. Yeni nesil klima tamir teknikleri sayesinde çok daha hızlı bir şekilde ortaya çıkan arızaları çözümlemekteyiz.


Airfel klima bakımı yılda en az 2 defa yapılması gereken bir bakımdır. Bu bakım periyodu aksatılması kişilerin klimalarında çok ciddi sorunlar yaşamasına neden olabilmektedir. Bu nedenle Airfel klima servisi olarak son derece profesyonel hizmetler sunuyor ve klimanızın ömrünü uzatacak şekilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

airfel klima servisi
airfel klima servisi


Airfel Klima Tamiri ve Bakımı


Airfel klima tamiri ve bakımı konusunda firmamız sizlere her zaman profesyonel bir destek sunmaktadır. Bu konuda müşterilerimizin klimalarında yaşanan tüm sorunlarda garantili bir tamir hizmeti veriyoruz. Airfel klima tamiri konusunda servis çalışanlarımız gereken titizliği göstermektedir.


Airfel klima servisi firmamızın sizlere sunmuş olduğu tüm tamir işlemlerinde her zaman orijinal yedek parçalar kullanmaya özen gösteriyoruz. Mümkün olduğunca parça değişimi yapmaya çalışmasak da işlevini kaybetmiş ve aynı sorunu tekrarlama potansiyeli yüksek olan tüm parçaları değiştirmeye özen gösteriyoruz. Gerekli durumlarda Klimanızı Sökme işlemini yaparak atölyede hem detaylı bakımı ve tamirini gerçekleştiryoruz.


Airfel klima servisi olarak tamir işlemlerinde her zaman yerinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Tamir edilmesi mümkün olmayan ve mutlaka yerinden sökülmesi gereken klimalarınızın atölyelerimizde de en iyi şekilde tamir edileceğinden emin olabilirsiniz. Hem bakım işlemleri konusunda hem de tamir konusunda firmamız ulaşılabilir fiyatlar sunmaktadır. Airfel klima tamir fiyatları konusunda sizlere her zaman uygun hizmet sunmaktayız.


Airfel Klimalarda En Çok Hangi Arızalar Görülür?


Airfel arıza kodları arasında birçok farklı sorundan bahsetmek mümkündür. Bu arızaların başında klimaların gazının bitmesi ilk sırada gelmektedir. Klima gazının tükenmesi cihazlarda birtakım sorunların meydana gelmesine neden olabilmektedir. Özellikle klimanız çok fazla ısıtma ya da soğutma yapmıyorsa bu artık gazının bitmeye yaklaşmış olduğunu göstermektedir. Bununla birlikte yaz ayarında çok aşırı derecede sıcaklık yayıyorsa ve soğutmayı gerçekleştirmiyorsa cihazınızın fan bölümünde ciddi anlamda bir sorun olabilmektedir.


Airfel klima gaz dolumu konusunda firmamız sizlere vermiş olduğu desteği tüm diğer arızalarda da vermektedir. Profesyonel bir şekilde sunduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerimiz her zaman kaliteli destek alabilmektedir.


Airfel klimalarda karşılaşılabilecek bir diğer sorun ise gürültülü çalışmasıdır. Cihazınızın görüntülü olarak çalışması muhtemelen ya fan motorundan kaynaklanır ya da ayak takozlarının özelliğini yitirmesine neden kaynaklanabilir. Bununla birlikte dış ünite borularının birbirine çarpması nedeniyle de bu sorun meydana gelebilmektedir. Her ne kadar basit bir sorunmuş gibi görünse de tamamen profesyonellik gerektiren bir işlem olduğu unutulmamalıdır. Airfel klima servisi olarak müşterilerimize klimalarının sorunsuz çalışabilmesi için her türlü arıza tamiri hizmeti verilmektedir.


Airfel Klimaların Temizlik İşlemleri


Airfel klima temizliği konusunda mutlaka titiz davranmanız gerekmektedir. Temizlenmeyen klimalar sürekli olarak içerisinde toz biriktirmektedir. Biriken toz belli bir zaman sonra filtrelerin tıkanmasına neden olmaktadır. Bununla birlikte klimaların temizliğinin aksatılması içerideki havanın hijyen düzeyini de etkilemektedir.


Airfel klima servisi olarak klimalarınızın mutlaka detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Düzenli olarak temizlenmediğinde klima içerisinde biriken kirler sürekli olarak hava sirkülâsyonu ile ortama yayılmaktadır. Bu nedenle de klimanın içerisindeki tozlu havayı sürekli olarak solumak zorunda kalabilirsiniz. Airfel klima temizliği yılda 2 defa yapılması gereken işlemlerden biridir. Bununla birlikte Airfel elektrik tesisatı gibi alanlarda da gerekli bakım işlemleri yapılmaktadır.


Düzenli olarak bakım yaptırdığınız klimanız uzun bir süre boyunca çok daha büyük tamir masrafları da gerektirmeden çalışmaya devam edebilir. Firmamızdan bu konuda detaylı bilgiler edinmek isterseniz bizlerle iletişim kurabilir ve hizmet fiyatlarımız hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Airfel klima temizliği fiyatları konusunda en uygun fiyatlarımızdan da fazlası ile yararlanabilirsiniz. Firmamız Markanın Özel Teknik Servis Hizmetini Vermektedir. Ayrıca diğer firmamızdan Airfel Kombi Konusunda da yardım alabilirsiniz.

Klima Temizliği
Klima Temizliği

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin