0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Arçelik Klima ch 38 Hatası

Arçelik Klima ch 38 Hatası

Arçelik Klima ch 38 Hatası ve Çözümü


Klima kullanımı her geçen gün daha da yaygın hale gelmektedir. Hem iş yerinin hem de ev ortamlarının kolaylıkla istenilen hava derecesine getirilmesinde bu cihazlar son derece önemli bir yere sahiptir. Kullanımlarının kolay olması ve yüksek enerji tasarrufu ile çalışması klimaların en önemli özellikleri arasındadır. Ancak klimalar da çeşitli arızalar nedeniyle teknik bir müdahale isteyebilirler.


Arçelik klima arıza kodu çeşitleri içerisinde ch38 hatası cihazların performansının düşmense neden olan bir hatadır. Yaz aylarında sürekli olarak çalışan klimalar bir süre sonra arıza vermeye başlarlar. En çok karşılaşılabilecek olan arızalardan birisi de Arçelik klima ch 38 hatası olmaktadır. Bu hata klimanızda harici bir problem olduğunun en önemli göstergesidir. Diğer Arçelik Klima Arıza Kodları için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.


Arçelik Klima ch 38 Hatası Nedir?


Kullanım kılavuzlarında yer almayan bu arıza kodu klimanızda hata vermeye başladığında profesyonel bir teknik servis hizmeti almanız son derece önemlidir. Klima teknik servis firmamız ile iletişime geçtiğinizde gün içerisinde bu sorunun çözümü için cihazın bulunduğu yere geliyor ve gerekli tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.


Arçelik klima ch 38 hatası ile klimalar çalışma anında durur ve tekrardan çalışmazlar. Bu durumda klimalarınızın gerekli onarım çalışması için firmamızdan destek alabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet verdiğimiz bu süreçte tüm klima arızaları kısa sürede giderilmektedir. Özellikle gaz eksikliğinden kaynaklı olan ch 38 hatası firmamızın özenle tamir ettiği bir problemdir.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin