0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Vestel Klima e6 Arızası

Vestel Klima e6 Arızası

Vestel Klima e6 Arızası ve Çözümü


Klimalar uzun yıllar hatasız olarak çalışan ve ortamın hava dengesini kusursuz bir şekilde sağlayan cihazlardır. Yaz ve kış aylarında yoğunlukla kullanılan bu cihazlar kişilerin beklentisine en iyi şekilde yanıt veren klimalar düzenli olarak bakımları yapılmadığında birtakım hatalar vermektedir. Bu hatalar içerisinde Vestel klima e6 arızası en çok karşılaşılan hata türleri arasında yer almaktadır.


Bu sorun klimanın kondenser bölümünün arıza verdiği anlamına gelmektedir. Yoğuşturucu anlamına da gelmektedir. Bu donanım parçası soğutmayı gerçekleştiren maddenin gaz halinde giriş yaptığı ve sonra ısıyı çevreye yayma işlemi yaparak sıvı hale geçirildiği alandır. Bu hata meydana geldiğinde kişiler amatör olarak kesinlikle müdahale etmemelidirler.Diğer tüm Vestel klima arıza kodları için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

vestel klima e6 hatası
vestel klima e6 hatası


Vestel Klima e6 Arızası Nasıl Giderilir?


Firmamız uzun yıllardır klima hataları üzerine profesyonel olarak hizmetler vermektedir. Vestel klima e6 arzası da son derece hızlı bir şekilde çözümleyebileceğimiz hatalar arasında yer almaktadır. Bu hata ile karşılaştığınızda bir kullanıcı olarak yapabileceğiniz herhangi bir durum bulunmamaktadır. Yalnızca firmamızı arayarak bizlerden sorunun çözümü için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.


Bu hata voltajın olması gereken değerin daha altında çalışmasından da kaynaklanabilmektedir. Aynı zamanda voltaj yüksekliği de bu hataya neden olabilmektedir. Firmamızın teknik ekipleri ile iletişime geçildiğinde bu sorunun kısa süre içerisinde çözümlenmesini sağlamanız mümkündür. Klima tamir fiyatları konusunda firmamız müşterilerine her zaman en ulaşılabilir fiyatlar sunarak hızlı bir hizmet vermektedir.

Yorumlar: 1

  1. Mehmet dedi ki:

    Selamünaleyküm ustam suan e6 arızası yaşıyorum fiyat ne olur bilgilendirirmisiniz?

Yorumunuzu ekleyin