0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Ulus Klima Servisi

Ulus Klima Servisi

Ulus Klima Servisi; Bakım, Arıza, Montaj, Tamir, Gaz Dolumu, Sökme ve Takma


Klimalar evlerinizin içerisinde ve ilk yerlerinizde yaşam alanlarınızı rahatlatan cihazlar arasında bulunmaktadır. Birçok farklı markanın ürünü olan klimalar aynı zamanda model açısından da çeşitlilik sunmaktadır. Genellikle mekânların boyutlarına göre farklı güç oranlarında tasarlanan klimalar kullanım ömrü açısından dayanıklı ürünlerdir. Ancak yeni alınmasına karşın birçok klimanın arıza yaptığı bilinen durumlar içerisindedir.


Bazen kullanıcı hatası bazen üretim hatası bazen de montaj hatası nedeniyle klima arızaları ortaya çıkabilmektedir. Böyle zamanlarda Ulus klima servisi olarak sizlere en profesyonel klima hizmetini vermeye özen gösteriyoruz.


Ankara Klima Servisi olan Firmamızdan alacağınız bir klima tamir hizmeti sayesinde bu cihazlarınızı uzun yıllar daha kullanmaya devam edebilirsiniz. Klimalarda bakım ve tamir her zaman için büyük bir önem taşımaktadır. Böyle durumlarda da firmamızın profesyonel çalışanlarından hizmet alabilirsiniz.

ankara ulus klima servisi
ulus klima servisi


Ulus Klima Tamiri Nasıl Yapılır?


Ulus klima tamiri konusunda firmamız son derece profesyonel hizmetler sunuyor. Bu süreçte klimaların aynı sorunları tekrar etmemesi için gereken durumlarda klima yedek parça değişimi de gerçekleştirmekteyiz.


Kaliteli ve hızlı bir çözüm ortaya sunarak klima bakım ve tamiri çalışmalarını büyük bir profesyonellik de yerine getiriyoruz. Hızlı klima tamir hizmeti almak isterseniz gün içerisinde müşteri hizmetlerimize kayıt bırakmanız yeterli olmaktadır.


Bu kayıt neticesinde teknik servis personellerimiz sizlere gün içerisinde dönüş yapıyor ve uygun olduğunuz bir saatte klima tamiri için bulunduğunuz yere geliyor. Klima tamiri sırasında öncelikle müşterilerimize durum hakkında bilgiler veriyoruz. Tamiri yapılan bir klimanın ne kadara mal olacağı gibi konularda da büyük bir titizlik gösteriyoruz.

ankara klima servisi
ankara klima servisi

Ulus Klima Servisi Bakım Ve Temizliği


Ulus klima servisi firmamız çalışanları son derece yüksek tecrübelere sahip kişilerdir. Herhangi bir engelle karşılaşılmaması konusunda firmamızın son derece profesyonel çalışmalar ortaya çıkarması beklenmektedir. Uzun bir süre arızalanması için mutlaka periyodik olarak bakım desteği almanız gerekmektedir. Hangi markanın kliması olursa olsun mutlaka profesyonel bakım hizmeti alarak klimalarınızın uzun bir süre güvenle kullanabilme imkânı bulabilirsiniz.


Klimalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için aynı zamanda temizliğinin de periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Klima temizleme işlemi sırasında fan ve filtreler her zaman için ilk dikkat ettiğimiz konulardır. Tüm yıl boyunca klimalar büyük oranda tozu içine hapsetmektedir. Tozu biriktiren bu parçalar belli bir zaman sonra klimaların tamamen çalışma performansını düşürmesine neden olmaktadır. Böyle durumlarda da klima servisi olarak sizlere gerekli her türlü desteği sunuyor ve cihazlarınızın temizlenmesini sağlıyoruz.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Ulus Klima İç Ve Dış Ünite Montajı


Ulus klima servisi olarak müşterilerimize iç ve dış ünite montajı konusunda da gerekli hizmetleri veriyoruz. Bu süreçte klimalarınızda meydana gelen herhangi bir sorun olduğunda firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Kaliteli ve hızlı bir çalışma sayesinde istenilen yere klimalarınızın taşınmasını sağlıyoruz.


Klima sökme işlemi sırasında mekânlarınızı zarar görmemesine özellikle dikkat ediyoruz. Bununla birlikte performansı yüksek oranda etkilediği için mutlaka klima montajında büyük bir titizlik gösteriyoruz. Genellikle estetik durması amacıyla kişiler klimalarını yanlış bir yere kurabilmektedir. Yanlış yere kurulan klimalar hem çok daha hızlı bir şekilde arıza verir hem de performansı oldukça düşük olur.


Böyle durumlarda firmamız son derece detaylı çalışmalar gerçekleştiriyor ve klimalarınızın hızlı bir şekilde en uygun yere montajının yapılması sağlanıyor. Montaj sırasında klimalarınızın pencere altlarına veya balkon dışlarına monte edebilmekteyiz. Böylece teraslarınız ve balkonlarınız da klima motoru kalabalığını yaşamak zorunda kalmazsınız.

ankara klima montajı
ankara klima montajı


Ulus Klima Servisi Fiyatlarımız


Ulus klima servisi fiyatlarımız çerçevesinde müşterilerimize her zaman beklentileri karşılayacak düzeyde hizmetler sunuyoruz. Bu süreçte dikkat ettiğimiz en önemli konulardan birisi de klima gaz dolumu hizmetidir. Bu süreçte sizlere sektörün en uygun klima gaz dolumu fiyatlarını sunuyor ve cihazlarınızı daha uzun süre kullanma avantajı sağlıyoruz.


Klima tamiri ve arıza kodları konusunda da profesyonel olarak hizmet veren firma çalışanlarımız her türlü hizmet desteğini sunmaktadır. 24 saat içerisinde klimalarınızın arızalarına mutlaka müdahale ediyor ve yerinde bir tamir işlemi ile uzun bir süre daha bu cihazları kullanabilme avantajı sunuyoruz.


Tüm bu hizmetler çerçevesinde Ulus klima servisi fiyatları konusunda da müşteri dostu teklifler sunuyoruz. Firmamızdan 7/24 hizmet alabilir ve bu süreçte çok daha profesyonel klima bakım hizmeti alabilirsiniz.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin