0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Altus Klima Servisi

Altus Klima Servisi

Altus Klima Servisi


Altus Klima Servisi sayesinde artık bakım montaj tamir tadilat işlemleriniz dert etmenize Hiç gerek kalmadı. Sizlere yetkili servis kalitesinde sunacağımız hizmetler kalite standartlarının üstünde profesyonel eksperler tarafından sunulan teknik hizmetler olmakla beraber önceliğimiz her zaman sizin memnuniyetiniz olmaktadır.


Klimanızın düzenli bakımlarını yaptırmanız aile bütçesine katkı sağlamak için önemli bir adımdır Çünkü düzenli bakımı yapılan bir klima ile yapılmayan bir klima arasında yaklaşık olarak yüzde 25 lik bir verim farkı gözlemlenmektedir. Altus Klima Servisi tercih ettiyseniz yetkili servis kalitesinde bakım tadilat ve onarım işlemleri için içiniz rahat edebilir. Altus Klima Servisi için profesyonel ekibimiz eğitimli teknisyen kip arkadaşlarımız ile İhtiyacınız olan profesyonel hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Arçelik markasının üretmiş olduğu Arçelik klimalar serisine dâhil olan 18 çeşit farklı klima modeli için yeterli teknik bilgiye sahip olan ekibimiz aracılığıyla bakım Klima montaj ve rutin klima kontrollerinizi sağlayarak sizlere kaliteli hizmetin farkını yaşatmayı temin ediyoruz.


Altus Klima Servisi elektrik klima cihazlarının tüm serilerinde yeterli teknik bilgiye ve donanıma sahip olmakla beraber şeffaf fiyat politikası kapsamında sizi ve bütçenizi düşünür.
Düzenli bakımları yapılan klimalar daha az arızaya sebep verir ve temiz bir klima yüzde on daha az elektrik harcar.


Klimanın içerisinde bulunan alüminyum paneller arasında oluşan filtreleri temizlemek enfeksiyonlara sebep olabilecek bakterilerin yok edilmesi anlamına gelir.Düzenli olarak bakımları yapılan klimalar düzenli çalışma gösterir daha uzun ömürlü kullanım sağlar, mevcut sarfiyatının yaklaşık yüzde onu kadar daha az elektrik sarfiyatı gerçekleştirir.Yaz mevsiminde daha iyi soğutur kış mevsiminde ise daha iyi ısıtma işlemi gerçekleştirir.Olmadık zamanlarda arıza yaparak yazın ortasında sıcaklarda ya da kışın ortasında soğuklarda sizi KLİMA TAMİRİ mağdur etmez.

altus klima servisi
altus klima servisi

Altus Klima Servisi Klima bakımını nasıl yapar?


Öncelikle klima yani iklimlendirme cihazları hassas bir yapıya sahip olup uzman kişiler tarafından bakım ve kontrolleri sağlanmadığı da önüne geçilemeyecek arızalara sebebiyet verebilir. Bu sebeple uzman bir teknik servis desteği almanız binlerce lira vererek tahmin ettiğiniz klimalarınızın İlk günkü performansıyla çalışması ve sizlere sorun çıkarmaması için oldukça önemli bir nokta olarak göze çarpmaktadır. Altus Klima Servisi her bir modeli farklı bir teknoloji ile üretilmiş olup ayrı ayrı uzmanlık isteyen klima modelidir.Klima bakım ve temizliği yapılırken drenaj tavası kontrolleri sağlanır gazının yeterli miktarda olup olmadığı kontrol edilerek eksik ise klima gaz dolumu yapılır.Filtre temizliği sağlanarak klimanın ortama temiz hava sağlaması işlemi gerçekleştirilir.


Kondenser ve evaporatör cihazın içinde bulunan aksamlar olup basınçlı su ve temizleme ilacı ile temizliğine sağlanması gerekir. Elektrik tesisatının otomat ve voltaj kontrollerinin akım değerlerinin kontrolü sağlanarak cihazın yeterli miktarda enerji aldığından emin olunur. İç fan pervanelerin temizliği sağlanır drenaj tavası ve hattının temizliği ile birlikte tüm bağlantılar kontrol edilir. Tüm bu işlemlerden sonra son olarak estetik görüntü kontrolü sağlanır içi açılan klimanız kapatılır ve aynı şekilde yerine monte edilir. Tüm bu işlemler profesyonel ekip gerektiren işlemlerdir uzman olmayan servisler tarafından gerçekleştirilen işlemler ne yazık ki uzun ömürlü olmamakta sizi de bütçenizi de zarara uğratmaktadır


Altus Klima Servisinden hangi hizmetleri alabilirsiniz?


Klima bakımı klima montajı klima arıza klima sökme takma işlemleri klima gaz kontrolleri klimanın yer değişimi işlemleri tamir bakım onarım ve filtre temizliği aynı zamanda orjinal yedek parça temini hizmetlerine Altus Klima Servisi aracılığıyla alabilirsiniz. Klima yeterince soğutmuyor yeterli miktarda ısıtmıyor çok ses yapıyor klima kendi kendine kapanıyor klima fanı çalışıyor ancak soğuk hava üflemiyor gibi sorunlarla karşı karşıya iseniz mutlaka bir teknik servis desteği almanız gerekmektedir.

Bizlere 7/24 aktif olarak çalışmalarını sürdüren müşteri destek hattı aracılığı ile ulaşabilir profesyonel hizmet için randevu talep edebilirsiniz. Sizlerin kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet alması bizim için çalışma prensiplerimiz arasında öncelikli bir unsurdur. Şeffaf fiyat politikamız hızlı ve profesyonel ekibimizle ihtiyacınız olan her an teknik destek hizmetimiz de yanınızda olmaya Söz veriyoruz. Göktürk Klima Servisi olarak yaptığımız tüm klima bakım, tamir, montaj işlemlerine 1 yıl garanti vererek yapmaktayız. Parça değişimlerinde ise Altusun orijinal yedek parçasını kullanıyoruz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin