0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Narlıdere Klima Servisi

Narlıdere Klima Servisi

Narlıdere Klima Servisi; Temizleme, Montaj, Arıza, Tamir, Gaz Dolumu, Sökme ve Takma


Klimalar yazın ve kış aylarının en çok kullanılan elektronik aletleri arasında yer almaktadır. Bir klima satın alındığında uzun yıllar kullanılması düşünülen cihazlardır. Bu cihazların uzun yıllar istenildiği gibi kullanılabilmesi için her sene belirli periyotlarda bakımının yapılması gereklidir. İzmir Klima Servisi olarak tüm bu işlemleri eksiksiz olarak yapmaktayız.


Narlıdere Klimacı olarak klima bakımı yapılmadığında klimalar çalışma performansını yüksek oranda düşürür. Bu düşme neticesinde belirli bir zaman sonra da klimalarınız uzun bir süre sorun yaşamadan çalışmaya devam edebilecektir.İzmir Narlıdere klima servisi olarak sizlere bakım ve tamir konusunda her türlü hizmeti profesyonel düzeyde sunmaya önem veriyoruz. Bu süreçte klimalarınızın gereksinim duyacağı tüm bakım ve tamir çalışmalarını en iyi şekilde yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

İzmir Narlıdere Klima Servisi
İzmir Narlıdere Klima Servisi


Klimalarda En Çok Karşılaşılan Sorunlar Nelerdir?


İzmir Narlıdere klima servisi olarak birçok arıza ile karşılaşabilmekteyiz. En çok karşılaştığımız problemler içerisinde fan ve filtre konusunda ortaya çıkan sorunlar cihazların çalışma performansını düşürmektedir. Filtrelerin çok yoğun bir toza maruz kalması neticesinde cihazlarınız bir süre sonra tamamen çalışmayı durduracaktır.


Bu süreçte dikkat edilmesi gereken en önemli nokta cihazlarınızda meydana gelebilecek fan probleminin hızlı bir şekilde giderilmesidir. Fan bölümünde meydana gelen arıza bir zaman sonra klimada tamamen çalışmayı durdurabilecek bir problemdir. Klimalarınızın uzun bir süre sorunsuz çalışması için mutlaka yıllık bakımlarının zamanında yapılmasına özen göstermelisiniz.


Kaliteli ve hızlı bir servis hizmeti sunan Narlıdere Klimacı olarak Teknik servisi firmamız sizlere yenilenmiş bir klima sunmaktadır. Her türlü arızanın giderildiğini ve bakımın detaylı bir şekilde yapıldığı hizmetlerimizde klimalarınız sorunsuz bir şekilde çalışabilme imkânı bulacaktır. Klima arıza kodları konusunda oldukça detaylı bilgilere sahip olan personellerimiz elektrik sorunlarından gaz dolumuna kadar her türlü hizmette sizlere profesyonel destekler sunmaktadır.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


Narlıdere Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


İzmir Narlıdere ve çevresinde vermiş olduğumuz servis hizmetlerimiz sayesinde klima bakım ve tamir hizmetleri oldukça kolay bir şekilde alınabilmektedir. Cihazlarınızda bir arıza meydana geldiği zaman gün içerisinde müşteri hizmetlerimizi aramanız ve arıza kaydı bırakmanız yeterli olmaktadır. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi de tamir edilen bir arızanın kısa sürede tekrar etmemesidir.


Bu nedenle eğer parçanın değişmesi gerekiyorsa markanın modeline uygun olan orijinal parça ile değiştirilmesi hizmeti verilmektedir. Eğer parça değişimine gerek yoksa cihazlarınızı yerinde tamir ediyor ve kısa bir süre içerisinde kullanımınıza sunuyoruz. Bununla birlikte Narlıdere klima servisi olarak cihazlarınızda meydana gelebilecek her türlü arızanın önlenebilmesi için profesyonel bir bakım hizmeti sunuyoruz.

Narlıdere Klimacı olarak bakım çerçevesinde iç ve dış ünitenin detaylı bir şekilde temizlenmesi ve düzenli çalışıp çalışmadığını kontrol edilmesine önem veriyoruz. Klima bakımı sırasında özellikle elektrik kablolarının düzenli çalıştığından emin olmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte gaz durumunun da kontrol edilmesi bakım periyodunda yer alan konulardan biridir.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu


Narlıdere Klima Gaz Dolumu


İzmir Narlıdere klima servisi olarak karşılaştığımız cihazların en büyük problemlerinden birisi de gaz dolumudur. Bu süreçte cihazlarınızda birçok sorun meydana gelebilmektedir. Gazın bitmesi veya bakım sırasında fazla gaz yüklenmesi klimaların ısıtma ve soğutma işlemlerini yerine getirmesine engel olacaktır.


Bu süreçte mutlaka klimalarınız için profesyonel bir gaz dolum hizmeti almanız gerekmektedir. Narlıdere klima servisi olarak sizlere profesyonel bakım ve tamir hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Özellikle klima gaz dolumu konusunda bizlerden en iyi hizmeti alabilirsiniz.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


Narlıdere Profesyonel Klima Servis Firması


İzmir Narlıdere klima servisi firmamız her türlü klimanın bakım ve tamir işlemlerini zamanında ve yerinde gerçekleştirebilmektedir. Klimalarınızın bulunduğu yere gelen ekiplerimiz kısa bir süre içerisinde tamir işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Bu süreçte bir klima tamir hizmeti almak isterseniz firmamız sizlere profesyonel bir destek sunmaktadır.


Bununla birlikte vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz konulardan birisi de uygun fiyat politikasıdır. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında sektörün en ulaşılabilir fiyatlarını sunmaya özen gösteriyoruz.

İzmir Klima Montajı
İzmir Klima Montajı


Narlıdere Klima Servis Fiyatları


NArlıdere Klimacı olarak bizlerle iletişime geçen müşterilerimizin klimalarının bulunduğu yere geliyor öncesinde klimalarda bir arıza tespiti yapıyoruz. Bu arızanın müşterimize ne kadara mal olacağı konusunda bir fiyat bilgisi sunuyoruz.


Eğer müşterilerimiz bu konuda bizlere onay verirlerse gerekli tamir ve bakım işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz fiyatlar yapılan servis hizmetlerine göre farklılık göstermektedir. Bu süreçte firmamızdan hizmet almak isterseniz 7/24 bizleri arayabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.


Dilerseniz klimalarınız için yıllık periyodik bakımlarını da firmamız tarafından gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. İzmir Narlıdere klima servisi olarak kaliteden ödün vermeden yetkili servis kalitesinde bir hizmet sunmaktayız.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin