0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Motoru Çalışmıyor

Klima Motoru Çalışmıyor

Klima Motoru Çalışmıyor


Klima motoru çalışmıyor problemi bütün klima kullanıcılarının yaşayabileceği problemlerden biridir. Klimalarınızda meydana gelebilecek en ufak bir problem tüm yaşam rutininizi olumsuz yönde etkileyebilir. Özellikle evinde hasta bulunduran veya yoğun bir çalışma temposuna sahip bir işyerinde klimalar son derece önemli elektronik cihazlardır. Böyle durumlarda klima arızaları meydana gelirse profesyonel bir klima teknik servisinden hizmet almanız gerekir.


Yıllardır klima teknik servisi olarak sizlere her türlü desteği sağlamaya özen gösteriyoruz. Klima hizmetlerinde profesyonellik son derece önemli konulardan biridir. Bu süreçte firmamız en iyi çalışanları ile sizlere profesyonel bir klima motoru tamir hizmeti vermektedir. Klima motorları bozulduğunda cihazlarınız istediğiniz performansta çalışmaz. Bu durumda cihazlarınızın ciddi anlamda bir sorun meydana getirmesine neden olabilir. Klima kompresör ve diğer arıza ve tamir konularda daha detaylı bilgiyi Klima Tamiri yazımızdan okuyabilirsiniz.

Klima Motoru Çalışmıyor
Klima Motoru Çalışmıyor


Klima Motoru Neden Çalışmaz?


Klima motoru çalışmıyor problemini yaşıyorsanız mutlaka bunun nedenlerini tek tek araştırmanız gerekir. Klima motorlarının çalışmamasının birçok önemli nedeni olabilir. Bu nedenler profesyonel çalışanlarımız tarafından saptandıktan sonra garantili bir şekilde tamir hizmetleri verilir. Firmamızdan gerekli tamir hizmetlerine almak için mutlaka 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

• Klimanın elektrik akışını kontrol etmelisiniz. Klimalar iç ünite elektrik bağlantısı olabildiği gibi bazı klimalar dış ünite elektrik beslemelidir.


• Klima kumandasını kontrol etmelisiniz.


• Klimanın mevsimine göre ısıtma da yeteri kadar ısıtıp ısıtmadığını ya da soğutma modunda yeterince soğutma yapıp yapmadığı kontrol etmelisiniz.


• Özellikle eski sistem R22 gaz kullanan klimalar da klimanın y kalkması sağlayan aksamları kaynaklı olabilmekte


• Klimanın fanının yeterince ısıyı atamamasından kaynaklı olarak veya klimanın sargılarının aşırı ısınmasından kaynaklı olabilmekte


• Klima ilk kalkışta yüksek amper elektrik çekmesinden dolayı sigorta attırması


Her türlü taşınma desteğinde kaliteli bir hizmet sunan firmamız klima motoru tamirinde aradığınız en iyi standartları sizlere sunmaktadır. Klima motorlarının çalışmaması çevresel faktörlerden kaynaklanabileceği gibi donanımdan kaynaklı bir arızadan da kaynaklanabilir.


Klima Motoru Çalışmıyor Probleminin Çözümü


Klima motoru çalışmıyor problemi ile karşı karşıya alsanız mutlaka teknik servisimizden hizmet almanız gerekir. En hızlı klima teknik servisi olarak sizlere beklediğiniz standartlardan hizmetleri sunabiliriz. Kaliteli ve en iyi şekilde verdiğimiz klima arızaları tamir hizmeti sayesinde klimanızın kısa sürede tamiri gerçekleşir.


Beklentilere yanıt veren ve her türlü klima tamiri de sizlere üstü standartlarda hizmet sunan firmamız en iyi avantajları sizlere sağlar. Garantili bir şekilde verdiğimiz klima motoru tamiri sayesinde cihazlarınızın yüksek bir performans ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. Her türlü avantajı en iyi şekilde elde edebilir ve kaliteli klima motoru tamiri hizmeti alabilirsiniz.


Bu süreçte klima arızaları oldukça uygun fiyatlarla tamir edilmektedir. Firmamız yıllarını bu sektörde vermiş önemli nakliyat firmalarından biridir. Bizlerle en iyi şekilde çalışabilir ve nakliyat hizmetlerimizden kaliteli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Nakliyat desteğini bizlerden almak isterseniz mutlaka profesyonel olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin