0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima İç Üniteden Su Gelmesi

Klima İç Üniteden Su Gelmesi

Klima İç Üniteden Su Gelmesi


Klima iç üniteden su gelmesi birçok farklı nedene bağlı bağlanabilir. Bu süreçte kişilerin dikkat etmesi gereken konu bu soruna kesinlikle amatör bir şekilde müdahale etmemektir. Klimalarınız karmaşık bir yapıya sahip olduğu için amatör bir müdahale klimanın daha fazla arıza vermesine neden olabilir.


Klimalarınızın bakımdan getirilmesi ve her türlü bakımı profesyonel bir seviyede yapılması büyük bir önem taşır. Klima bakımında dikkat etmeniz gereken en önemli unsur cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Her türlü klima bakımında sizlere destek veren profesyonel klima servisimiz iç üniteden akan su konusunda da destekler vermektedir.


Beklentilerinize yanıt veren ve her türlü klima hizmetinde sizlere önemli destekler sunan firmamız kalite standartlarına önem vermektedir. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konu klimalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Klima iç üniteden su akıtma problemleri ile ilgili daha detaylı bilgi ve ayrıntı için Klima Tamir Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Klima İç Üniteden Su Gelmesi
Klima İç Üniteden Su Gelmesi


Klima İç Üniteden Su Gelmesi Nedenleri


Klima iç üniteden su gelmesi son derece ciddi problemlerden biridir. Bu sorunun giderilebilmesi için mutlaka profesyonel olarak destek almak gerekir. Beklentilere yanıt veren ve her türlü klima probleminde sizlere en iyi desteği sağlayan firmamız kalite standartlarına dikkat etmektedir. Sizlere sunduğumuz bu hizmetler kapsamında beklentilerini en iyi şekilde karşılanmasını sağlarız.


• Klima iç ünitenin su akıtmasının en önemli nedenlerinden biri su hattının tıkanmış olmasıdır.
• Klimanın iç ünitesinin meylinin bozulmasından dolayı iç ünite su akıtır.


• Klimanın iç ünitesinin su gider tavasının boru bağlantısı çıkmış olmasından dolayı iç üniteden su akıtır


• Klimanın su gider borusunun ucunun yakarı bakması dolanması gibi nedenlerden dolayı klima iç üniteden su akıtır


• Klima su gider borusunun altına konulan kova, damacana ve su bidonun gibi malzemelerin su ile dolmasından dolayı klima iç ünitesinden su akıtır.


• Klima iç ünitede kirlilikten dolayı buzlanma yapar ve tahliyesi yetirtilememesinden dolayı klima iç ünitesinden su akıtır.


• Klimanın gazı eksik olmasından dolayı buzlanma yapar suyun fazla olmasından dolayı tahliye yetiştiremez ve klima iç ünitesinden su akıtır.


• Aynı zamanda klimanın iç ünitesinden gelen suyun tahliye borusunda herhangi bir yırtık da olabilir.


• Klimanın plastik kasasında çatlak kırılma ve ezilme gibi durumlar klimanın iç ünitesinden su akıtma problemi yapabilmektedir.


• Kliman iç ünitesinin zamanında yapılmayan bakımından kaynaklı olarak su gider tavasının kirlilikten dolayı tıkanması


Standartlarımızı yüksek olması bu süreçte en çok üzerinde durduğumuz konulardan biridir. Sizlere sunduğumuz klima servisi hizmetlerimiz de garantili çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Klimadan su gelmesi problemini yaşayan kişilerin her bakımdan dikkat etmesi gereken detaylar bulunur. Bu süreçte en önemli konu klimanızın sorunsuz bir şekilde tamir edilmesini sağlamaktır.


Klima İç Üniteden Su Gelmesi Çözümü


Klima tamir fiyatları konusunda sizlere oldukça iyi fiyatlar sunuyoruz. Beklentilerinize yanıt veren bir klima teknik servisi olarak klimalarınızın her türlü tamir işlemine profesyonel bir seviyede gerçekleştiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz detay herhangi bir şekilde problem olmaması için garantili hizmet vermektir.


Verdiğimiz her türlü tamir hizmetinin belirli bir süre boyunca sorumluluğunu üstleniyoruz. Özellikle parça değişimlerinde daima garantili bir şekilde parça değişimi işlemi yapmaya özen gösteriyoruz. Kalite standartları ölçüsünde sizlere sunduğumuz en önemli hizmetlerden birisi de 7/24 sizlere hizmet verecek olabilmemizdir Klima servisi olarak en acil durumlarda dahi firmamızdan hizmet alabilme avantajına sizlere sunmaktayız.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin