0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Eskisi Gibi Soğutmuyor

Klima Eskisi Gibi Soğutmuyor

Klima Eskisi Gibi Soğutmuyor


Klima eskisi gibi soğutmuyor problemi yaşıyorsanız mutlaka klimanızın bakım zamanı gelmiş demektir. Bununla birlikte klimanız da çeşitli problemlerde meydana gelmiş olabilir. Klima arızaları konusunda profesyonel olan firmamız her türlü sorunun çözümünde sizlere en hızlı klima servisi olarak hizmet sunar.


Bizlerle iletişime geçen müşterilerimize en yakın klima servisi olarak profesyonel bir destek vermeye özen gösteriyoruz. Eğer klimanız eskisi gibi soğutmuyorsa ciddi bir problemle karşı karşıya kalınmış olabilir.


Aynı zamanda bakımsızlıktan dolayı da cihazınız yeterli kapasitede çalışmıyor olabilmektedir. Böyle durumlarda klima servisi iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek en iyi kalite standartlarında bizden alabilirsiniz. Klima Soğutmamasıyla alakalı daha detaylı bilgi ve ayrıntı için Klima Tamir Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Klima Eskisi Gibi Soğutmuyor
Klima Eskisi Gibi Soğutmuyor


Klima Neden Eskisi Gibi Soğutmuyor


Klima eskisi gibi soğutmuyor şikayetini bulunan müşterilerimizin ilk olarak bu cihazlarının sorununun çözümü için klima servisinden destek alması gerekir. Böyle bir problemle karşı karşıya kaldığınızda firmamızı aramanız ve gün içerisinde hizmet almanız kısa sürede sorunun çözümü hakkında bilgi edinmemizi sağlar.


Klimaların soğutmamasının en önemli nedenlerinden birisi filtrelerin tıkanmış olmasıdır. Filtrelerinizi eğer her sene hatta periyodik olarak yıkanmadı anında ciddi anlamda tozdan dolayı tıkanma yaşayabilir. Aşırı tozlanma nedeniyle klimalarda yeterli miktarda soğutma gerçekleştirmez. Soğutma gerçekleştirmediği gibi aşırı tozlanmış filtreler zamanla klimanızın içeriye sağlıksız hava göndermesine neden olabilir.


Bu bir diğer önemli konu ise fanların yeterli performansta çalışmıyor olmasıdır. Eğer klimanızın fanları yeterli kapasitede çalışmıyorsa bu durum soğutma işleminin de gerçekleşmemesine neden olabilir. Bu gazının bitmiş olması veya azalmış olması da klimaların soğutmama problemlerini en önemlilerinden biridir. Böyle durumlarda deneyimli klima servisi personellerimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

ev tipi klima bakım ücreti
Klima Bakımı


Klima Eskisi Gibi Soğutmuyor Sorununun Çözümü


Klima eskisi gibi soğutmuyor sorunu yaşıyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçerek profesyonel ve garantili bir hizmet almalısınız. Gazı biten bir klimanın soğutmaması normal karşılanan durumlardan biridir.


Böyle zamanlarda sizlere kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet sunarak en iyi klima hizmetini alabilmeniz de sağlarız. Bizlerle iletişime geçtiğinizde en iyi kalitede hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Klima servisi olarak bu problemin çözümünde filtre ve fan temizliklerinde zamanında yapılmasını sağlayarak en iyi standartlarda klima çalıştırmaya devam edebilirsiniz.

klima tamiri
klima tamircisi

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin