0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Dış Ünite Pervane Dönmüyor

Klima Dış Ünite Pervane Dönmüyor

Klima Dış Ünite Pervane Dönmüyor


Klima dış ünite pervane dönmüyor problemi yaşayan kişilerin dikkat etmesi gereken birçok önemli unsur bulunur. Klimaların böyle bir sorun yaşaması ciddi anlamda bir arıza nedenidir. Pervanelerin dönmemesi zamanla motorunu yanmasına neden olacağı için kişiler böyle bir sorunla karşılaştıklarında mutlaka hızlı bir şekilde profesyonel klima tamir hizmeti almalıdır.


Beklentilerinize yanıt veren ve son derece profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunan klima servisi firmamız her türlü ayrıcalığı sizlere en iyi şekilde vaat etmektedir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde klimalarınız da yaşanan tüm pervane ve fan sorunlarını kısa sürede çözebiliriz.


Verdiğimiz hizmetlerde her türlü ayrıcalığı sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Bir klimada meydana gelen fan arızası hem soğutma da hem de ısıtmada ciddi bir sorun yaratabilmektedir. Böyle durumlarda kişiler amatör bir şekilde klimaya kesinlikle müdahale etmemelidir. Klima Pervane ve diğer konularda daha detaylı bilgiyi Klima Tamir yazımızı okuyabilirsiniz.

vestel klima temizleme
Klima Dış Ünite Pervane Dönmüyor


Klima Dış Ünite Pervane Dönmüyor Sorunu


Klima dış ünite pervane dönmüyor problemi yaşıyorsanız bu süreçte mutlaka profesyonel bir teknik servisleri iletişime geçmeniz gerekir. Firmamız yıllardır teknik servis alanında profesyonel bir şekilde hizmet sunar.


Bu süreçte klima fan ve pervanelerinde meydana gelen sorunların kalıcı olarak çözümlenmesini sağlar. Garantili klima arıza servisi olarak sizlere her türlü arızada en iyi desteği veririz. Klima dış ünite dönmüyor probleminin en büyük nedeni aşırı tozlanma olabilir.


Klimanız yıllık olarak bakımdan geçirmiyorsa ve dış ünitenin tozundan sürekli olarak arındırılması bu tarz bir arıza yaşamanıza neden olabilmektedir. Böyle zamanlarda bizlerle iletişime geçerek profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

ankara klima tamiri
ankara klima tamiri


Klima Dış Ünite Pervane Dönmüyor Tamiri


Klima dış ünite pervane dönmüyor tamiri konusunda firmamız aradığını standartlarda hizmetler sunar. Bu süreçte en çok üzerinde durduğumuz konu pervanelerin mutlaka tozundan temizlenmesi işlemidir.


Bununla birlikte eğer tozlanmaya karşısında pervane çalışmıyorsa temizlendikten sonra yeniden çalışmaya başlayacaktır. Ancak arıza farklı bir durumdan kaynaklanıyorsa ve pervanenin tamir edilmesi durumu mümkün değilse parça değişim yoluna gidiyoruz.


Firmamız her zaman için klima markalarının orijinal yedek parçalarını kullanmaktadır. Profesyonel klima servisi olarak sizlere her türlü desteği en iyi şekilde sağlarız. En hızlı klima servisi olarak yaşadığınız tüm arızalarda beklentilerinize uygun bir şekilde hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

klima dış ünite temizliği
dış Ünite fanı