0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Dış Ünite Çalışmıyor

Klima Dış Ünite Çalışmıyor

Klima Dış Ünite Çalışmıyor


Klima düş dış ünite çalışmıyor problemi kişilerin en çok yaşadığı sorunlar arasında yer alıyor. Bu problemin giderilebilmesi için mutlaka profesyonel servis desteği almanız gerekiyor. Her türlü servis hizmetlerinden yararlanabilmek için mutlaka profesyonellerden destek almalısınız. Klima dış ünite çalışmıyor problemi yaşıyorsanız bu sorunun birden fazla nedeni olabilir.


Çözüm yollarına geçilmeden önce mutlaka tüm nedenlerin araştırılması gerekir. Bazen bir nedenden bazen de birkaç farklı nedenden dolayı dış ünitenizde çalışmama problemi meydana gelebilir. Klimalarınızın dış ünitelerinde çalışma sorunu varsa klima servis firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde daima en iyi kalitede tamir hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Ancak bu süreçte klimanın dış ünitesi çalışmıyorsa sizinle yapabileceğiniz bazı ufak tefek işlemler bulunur. Klima dış ünite konusunda daha detaylı bilgi ve ayrıntı için Klima Tamir Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Klima Dış Ünite Çalışmıyor
Klima Dış Ünite Çalışmıyor


Klima Servisi Çağırmadan Önce Neler Yapılabilir?


Klima dış ünite çalışmıyor problemi yaşayan kişilerdenseniz mutlaka belirli detayları araştırmanız gerekir. Bu süreçte eğer bu basit işlemleri yaptığınız halde klimanız çalışmıyorsa o zaman profesyonel klima servisi firmamıza ulaşabilirsiniz. Sizlere en yakın klima servisi olarak kaliteli ve hızlı bir çözüm üretmekteyiz. Bu süreçte ürettiğimiz çözümler kalıcı olmakla birlikte oldukça garantili işlemlerdir. Klima servisi çağırmadan önce mutlaka yapmanız gereken noktalar şunlardır:


• Klimanın elektrik akışının düzgün bir şekilde gerçekleştiğinden emin olmalısınız.
• Sigortasının açık olduğundan emin olmalısınız.
• Klimanızın kumandasının pili bitmiş olabilir. Bunu kontrol etmelisiniz.
• Eğer dış ünite çalışıyorsa fakat yeterli ısınma soğuma gerçekleşmiyorsa filtreler tıkanmış olabilir. Bunları temizleyebilirsiniz.
• Klimanın ısıtmadığından şikayet ediyorsanız bunun kış modunda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.


Ancak elektrik olmasına rağmen ve klimanızın kumandası çalışır vaziyette olmasına karşın yine de klima çalışmıyorsa dış ünite de bir arıza olabilir. Dış ünitenin çalışmıyorsa firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Garantili Klima Dış Ünite Tamiri


Klima dış ünite çalışmıyor problemi yaşayan kişilere oldukça yüksek standartlarda hizmetler veriyoruz. Bu süreçte klimalarınızın uzun ömürlü olması ve yüksek bir performans ile çalışabilmesi için bakımlarının periyodik olarak yapılmaları gerekir. Özellikle dış üniteler sürekli olarak toza ve yağmura maruz kaldıkları için her sene bakımdan geçirilmeleri büyük bir önem taşır.


Bununla birlikte ciddi anlamda bir arıza çıkaran ve çalışmayı tamamen durduran dış ünitelerin tahmin edilebilmesi için firmamız sizlere kaliteli bir hizmet desteği sağlar. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren firmamız her türlü klima tamiri ve bakımı konusunda sizlere gerekli destekleri sunar. Tüm klima arızaları konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.