0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Bakım Fiyatları

Klima Bakım Fiyatları

Klima Bakım Fiyatları


Klima bakımı, klimanın iç ve dış kısmının bakımını kapsar. Klima bakımı yaptırmak isteyenlerin seçecekleri firmaya çok dikkat etmesi gerekir. Çünkü yapılacak olan klima bakımlarının kaliteli olması gerekir. Eğer ki kaliteli bir firma tercih edilmezse, alınacak olan bakım hizmeti hüsranla sonuçlanabilir. Klima bakımı fiyatları firma kalitesine göre oluşturulur.


Bu konuda yetkili olan servislerin hepsi aynı işlemleri yapar. Fakat hepsinin hizmet kalitesi kullanıcıları memnun etmeyebilir. Bu gibi nedenlerden dolayı bakım fiyatlarının yanı sıra, alınacak olan hizmet kalitesine bakılması gerekir. Kullanıcıların klimaları için bu konu önemlidir. Firmamız uzun yıllardır klima bakımı konusunda son derece yüksek kalite standartlarında ve detaylı olarak bakım hizmetleri vermeye özen göstermektedir.


• Bakımlar konusunda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma konusunda da Klima Bakımı yazımızı okuyabilirsiniz.

Klima Bakım ÜcretleriTutar
Duvar Tipi Klima Bakım Ücreti (9-12-18-24 )700 TL
Salon Tipi Klima Bakım Fiyatları900 TL
Kaset tipi Klima Temizleme Fiyatları900 TL
Yer ve Tavan Klima Temizleme Ücretleri900 TL
Kanal Tipi Klima Temizliği Ücreti1000 TL
Multisistem Klima Temizliği Fiyatları900 TL
Klima Bakım Fiyatları


Klima Bakım Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Klima bakımı fiyatları konusunda kullanıcıların seçici olması çok önemlidir. Bakım fiyatları çok yüksek ya da çok aşağıda olmamalıdır. Bunun için mutlaka dengeli bir fiyat seçimi yapılmalıdır. Alınacak olan bakım hizmetinin değerlendirilebilmesi için, kullanıcı yorumlarından faydalanılabilir. Kullanıcılar bu konuda çok iyi bir yönlendirme sağlayabilirler. Bunun yanı sıra bakım hizmeti alınacak olan klimaların türü de çok önemlidir.


Klimalar salon tipi, kaset tipi, kanal tipi, yer ve tavan tipi, multisistem olarak ayrılırlar. Klima bakımı yapan firmalar, kullanıcılar kullandıkları klimalara göre farklı fiyatlar verebilirler. Klima bakımları fiyatlarında en uygun fiyat, salon tipi klimalardadır.


Bunun dışındaki klimaların bakım fiyatları daha farklıdır. Kullanıcılar bu duruma hazırlıklı olmalı ve bütçelerini buna göre ayarlamalıdırlar. Eğer ki klima bakımları ertelenirse, arızalar olduğunda daha fazla ücret ödemek zorunda kalınabilir. Klima bakım fiyatları konusunda daima müşterilerimizin bütçesine dost teklifler vermeye özen gösteriyoruz.

ev tipi klima bakım ücreti
ev tipi klima bakım ücreti


Klima Bakım Fiyatlarında Değişiklik Olmasının Nedenleri Nelerdir?


Kışın soğuktan, yazın sıcaktan koruyan klimaların bakımlarının yapılması, kullanıcıların konforları için önemlidir. Klima bakımı fiyatları kullanıcıların karşısına farklı olarak çıkabilir. Bu fiyatların değişmesinde belirleyici olan faktörler vardır. Bunlardan bazıları şunlardır;


• Bakım sırasındaki uygulamalar
• Klima markası
• Klimaların kozmetiği
• Daha önce herhangi bir tamir görüp görmemesi
• Bulundukları şehir, bakım fiyatlarında değişiklikler olmasına neden olabilir.


Klimaların bakım hizmetlerine daha sıcak ve soğuk olan şehirlerde daha çok ihtiyaç duyulur. Ayrıca şehir kalabalığı farklı fiyat etkenlerindendir. İzmir, İstanbul gibi şehirlerde klima bakım fiyatları daha fazladır. Aydın ya da Ağrı gibi şehirlerdekiyle aynı olması beklenmemelidir. Klima kullanıcıları klima bakımının yapılmadığında sorunları büyüttüğünü ön görebilmeli ve buna göre bakıma daha çok önem verilmesi gerektiğini unutmamalıdır.

klima nasıl temizlenir
klima nasıl temizlenir
klima bakımı nasıl yapılır
klima bakımı nasıl yapılır

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin