0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Açılmıyor

Klima Açılmıyor

Klima Açılmıyor


Klima açılmıyor ise bu durumda yapılabilecek birtakım önemli noktalar vardır. Bir klimanın çalışmaması demek kışın ısıtmaması yazın da soğutmaması anlamına gelir. Böyle durumlarda mutlaka profesyonel bir hizmet alarak klimaların bakım ve tamir işlemlerini yaptırmak gerekir. Klimaların çalışmamasının en büyük nedeni genel olarak bu cihazların bakımının düzenli olarak yaptırılmamasıdır. Böyle durumlarda mutlaka klima açılmama problemi yaşanıyor ise teknik servis hizmeti almanız gerekir.


Firmamız klima açılmıyor ise mutlaka titizlikle klimaların bakım ve tamirinin gerçekleştirilmesi gerekir. Klimalarda profesyonel bir bakımdan geçirmek cihazlarınız açısından önemli noktalardan biridir. Klima bakım ve tamirinde sektörün en iyi hizmetlerini sizlere sunmaktayız

.

Klima Açılmıyor
Klima Açılmıyor


Klima Açılmıyor konusu hakkında daha çok güvenilir ve ayrıntılı bilgiler için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.


Klima Niye Çalışmaz


Klima açılmıyor problemi yaşıyorsanız ilk olarak bunun nedenleri hakkında bilgi edinilmesi gerekir. Firmamız bu konuda son derece profesyonel davranır ve klimalarınızın bakım ve tamirinde üstün niteliklerde hizmetler verir. Klima açılmama nedenlerine bakıldığında profesyonel davranılması gerekir. Beklentilerinize yanıt verecek niteliklerde bakım ve onarım işlemlerinin yapılması sağlanır.


Klima açılmama sorunları karşısında teknik servis hizmeti almanız büyük bir önem taşır. Ancak servis çağırmadan önce şunlardan emin olmalısınız. Dairenizde elektrik kesintisi olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda klimanın doğru bir ayarda olduğundan da emin olmanız gerekiyor. Fan hızının da iyi seviyede olduğundan emin olmanız bu süreçte önemli bir konudur. Klimanın çalışmadığı durumlarda kullanıcı olarak birtakım işlemler yapabilirsiniz. Ancak çok teknik konularda mutlaka klima teknik servis hizmeti almanız önerilen bir konudur.


Klima Çalışmama Sorun Çözümü


Klima açılmama sorunu karşısında ilk olarak nedenler saptanmalıdır. Klimanızın elektrik kablosunda bir kopma meydana gelebilir. Elektrik kablosunun takılı durumda olması priz ve sigortaya elektrik gelmemesine neden olabilir. Klima ana kartında bir sorun yaşanıyor olabilir. Klima kumandası bozulmuş olabilir. Kumanda pili bitmiş olabilir.

Klima Açılmıyor
Klima Açılmıyor


On- off anahtarı ve sigortası arızalı olabilir. Bunların yanında sensor ve display kartı sorunlu olabilir Bunların yanında klima gazı bitmiş olabilir. Düzenli olarak yaptırılan bakımlarda bu tarz sorunlar gerçekleşmeden önlendiğinden kullanıcı açısından mutlaka her detaya dikkat edilmelidir. Klima çalışmama problemleri karşısında mutlaka profesyonel davranılması gerekir.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin