0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Ümitköy Klima Servisi

Ümitköy Klima Servisi

Ümitköy Klima Servisi; Montaj, Temizleme, Arıza, Tamir, Gaz Dolumu, Sökme ve Takma


Klimalar her zaman işlevleri ile insanların hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran cihazlar olmuştur. Bu cihazların kullanımları sırasında bir engel meydana gelmemesi için Ümitköy klima servisi olarak son derece detaylı bir hizmet veriyoruz. Kalıcı bir klima tamir hizmeti sunarak bu süreci en kolay şekilde atlatabilmenize imkân tanıyoruz. Yetkili bir servisin kalitesinde sunduğumuz hizmetler sayesinde klimalarınızın ömrünü uzatmak konusunda son derece başarılı çalışmalar gerçekleştirmeye büyük bir özen gösteriyoruz.


Ankara Klima Servisi olarak her türlü klima bakım ve tamir işlemlerinde tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere yüksek standartlarda destekler veriyoruz. Klima arıza kodları konusunda yüksek derecede eğitim alan çalışanlarımız her türlü arızanın tamirinde sizlere beklediğiniz hizmeti veriyor. Klimaların ömrünün uzaması ve yüksek enerji tasarrufu ile çalışabilmesi için sizlere her türlü klima tamir hizmetini veriyoruz. Bu süreçte eğer bir parça değişimi yaptırılması gerekiyor ise mutlaka klimanızın markasına en uygun olan parçayı buluyor ve değişim işlemini gerçekleştiriyoruz.

ankara klima servisi
ankara klima servisi


Klimalarda En Fazla Hangi Arızalar Görülür?


Klimalarda en fazla görülen arıza türleri arasında hem iç ünite hem de dış ünite arızalarını saymak mümkündür. Bu arıza türleri arasında şunlar en çok karşılaştığımız klima arıza kodları arasında yer alıyor:


• Klimanın Hava Üflememesi
Klima eğer hava üflemiyor ise soğutucu seviyelerinin kontrol edilmesi gerekebilir. Böyle durumlarda Ümitköy klima servisi olarak sizlere yüksek standartlarda klima bakım ve tamiri hizmeti sunarak bu problemin kısa sürede giderilmesini sağlayacaktır.


• Klima Fanlarının Çalışmaması
Klima fanlarının çalışmaması en sık karşılaşılan sorunlar arasında yer almaktadır. Bu soruna neden olan büyük neden fanların yanmış olabilme ihtimalidir. Böyle durumlarda fanların orijinal parçalar ile değiştirilmesi gereklidir. Aynı zamanda bu soruna farklı durumlar da neden olabilmektedir. Profesyonel destek alınması gereken bir klima sorunudur.


• Soğutmanın Düzgün Olmaması
Bir klima yaz aylarında yeteri kadar soğutma işlemi yapmıyorsa ortada çok ciddi bir problem var demektir. Böyle durumlarda termostat, hava filtreleri yakından incelenmelidir. Aynı zamanda klimaların yanlış kurulması da bu soruna neden olabilecek durumlar arasındadır.


• Elektrik Sisteminde Görülen Arızalar
Klima elektrik sisteminde birtakım sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu tarz konularda kesinlikle amatör müdahaleler yapılmaması gereklidir. Firmamızın en tecrübeli çalışanlarından yerinde klima tamir hizmeti alabilir ve bu süreci oldukça kolay şekilde atlatma şansı bulabilirsiniz.


• Klima İç ve Dış Ünitenin Sesli Çalışması
Klima iç ve dış ünitenin sesli çalışması da ciddi sorunlardan biridir. Bu sorun insanların yaşam kalitesini düşürme derecesine gelebilmektedir. Bu duruma neden olan birçok faktör vardır. Bu nedenle Ümitköy teknik servisi olarak sizlere en profesyonel hizmetleri vermeye özen gösteriyoruz.

ankara ümitköy klima serv,s,
ümitköy klima servisi


Ümitköy Klima Bakım ve Temizliği


Klimalarınızın temizlenmesi ve periyodik olarak bakımının yapılması için mutlaka firmamızdan hizmet almanız gerekmektedir. Son derece yüksek standartlarda vermiş olduğumuz klima temizleme işlemi sırasında iç ve dış üniteler detaylı olarak temizleniyor. Profesyonel hizmet veren firmamız sizlere her zaman yerinde hizmet sunmaktadır.


Klimaların bakım ve temizliği sırasında tüm filtreler tek tek temizlenmektedir. Klimaların toz nedeni ile performansı düşen tüm fanlar gerektiği gibi tozdan arındırılır ve yükse seviyede çalışması için sizlere sunulur. Bakım ve temizlik klimaların enerji tasarrufu açısından büyük bir önem taşır. Bu nedenle Ümitköy klima servisi olarak müşterilerimize en iyi kalite standartlarında hizmet vermeye özen gösteriyoruz.


Bir klimanın arızalanmaması ve uzun yıllar performansında azalma meydana gelmeden çalışması için mutlaka yılda en az iki defa bakımının yapılması gereklidir. Klima bakımı konusunda sizlere aynı zamanda gaz dolum hizmeti de sunuyoruz. Klima gaz dolumu sayesinde cihazlarda soğutma işlemleri daha yüksek performans ile gerçekleşecektir.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Ümitköy Klima Servis Fiyatları


Ümitköy klima servisi olarak müşterilerimize en iyi kalitede bakım ve tamir hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti verirken de müşteri memnuniyetini hiçbir zaman aksatmıyoruz. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerde en çok dikkat ettiğimiz konu arızaların sürekli olarak tekrar etmemesidir. Her daim müşterilerimize garantili klima tamir hizmetleri veriyoruz. Ancak her tamir işlemi aynı sürede gerçekleştirilmiyor. Bazen bazı arızalar için klima yedek parça değişimi de gerekli olabiliyor.


Bu nedenle Ümitköy klima servisi fiyatları da farklılık göstermektedir. Sizlere profesyonel hizmet sunabilmek adına mutlaka en yeni nesil tekniklerle klima tamir ve bakım hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Firmamızı 7/24 arayabilir ve dünya standartlarında hizmet alabilirsiniz.

ankara klima montajı
ankara klima montajı

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin