0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Denki Klima Servisi

Denki Klima Servisi

Denki Klima Servisi


Klimalar hayatı kolaylaştıran önemli cihazlar arasında bulunmaktadır ve hemen her mekânda kurulumları gerçekleştirilmektedir. Son derece yüksek kalite standartlarında tasarlanan bu klimalar kullanıcı beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır. İşlevsel ve kullanımı kolay olan Denki klima modelleri de günümüzde en fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Denki klima servisi olarak bu cihazların tüm bakım ve tamir işlemlerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz.


Bir klimanın arızalı almasına neden olabilecek tüm bu faktörler araştırılarak ortaya kesin bir sonuç çıkarılmaktadır. Bu sonuca göre sizlere bir fiyat bilgisi vererek gerekli klima tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. Denki klima arıza kodları içerisinden herhangi birinden bir sorun yaşarsanız gün içerisinde firmamızı aramanız yeterli olmaktadır.


Denki klima servisi olarak Firmamız hem elektriksel arızalarda hem de kullanıcı kaynaklı sorunlar da sizlere kesin çözümler üretmektedir. Denki klima tamiri konusunda firma çalışanlarımız son derece profesyonel olup sizlere her türlü hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

denki klima servisi
denki klima servisi


Denki Klimalarında Meydana Gelen Arızalar


Denki klima servisi, olarak klima tamiri işleminin yapılabilmesi için öncelikle cihazlardaki arızaların tam olarak giderilmesi gerekmektedir. Arızalar giderilmediğinde cihazlarınız önce performansını düşürür daha sonra da tamamen çalışmamaya başlar. Denki klima bakımı bu süreçte son derece önemlidir. Eğer klimalarınızın düzenli bir şekilde bakımını yaptırmazsanız ilerleyen süreçte düşen performans bir arıza ya da parça değişimi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firmamız cihazlarınızda meydana gelebilecek tüm sorunlarda sizlere en iyi şekilde tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Denki klima bakımı konusunda son derece profesyonel hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz. Hem iç hem de dış ünitenin düzenli bir şekilde bakıma tabi tutulması cihaz ömrünü uzatan en önemli etkenlerden biridir. Denki klima servisi olarak cihazlarınızın performansının yüksek olması ve enerji tasarrufunun yapılabilmesi için son derece detaylı bir bakım çalışması yapıyoruz.


Karşınıza çıkabilecek en büyük arızalar içerisinde ise ısıtma ve soğutmanın olmaması, klimanın gürültülü çalışması, klima çalıştığında sigortanın atması, iç ünitenin su akıtması gibi problemler görülebilmektedir. Bu tarz sorunlar karşısında eğer gerekiyorsa parça değişimi yapmayı uygun görüyoruz.Denki klima servisi, Parça değişimleri ise Denki klima tamiri fiyatları konusunda farklı maliyetler ortaya çıkarmaktadır.

Klima Temizliği
Klima Temizliği


Denki Klima Temizliği Ve Bakımı İşlemleri


Firmamız Denki klima temizliği konusunda sizlere beklentilerinizin karşılanabileceği bir hizmet vermektedir. Bizlerden bakım ve temizlik hizmeti talep ettiğiniz gün içerisinde klimanın bulunduğu yere geliyor ve gerekli tüm temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bakım sırasında özellikle dış motorun tozlardan tamamen arındırılmasını sağlıyoruz.


Bununla birlikte iç ünitenin tüm fanlarının ve filtrelerinin temizlenmesinde titizlik gösteriyoruz. Dikkat ettiğimiz bir diğer önemli unsur ise cihazların olası bir sorun karşısında tehdit altında olup olmadığını saptamaktır. Bir arıza riski gördüğümüz bir nokta olduğunda mutlaka anında müdahale ediyor ve cihazlarınızda ki sorunları gidermeye çalışıyoruz.


Denki klima servisi olarak temizleme ve bakım işlemlerini belirli bir periyotta yapılması gerektiği üzerinde durmaktayız. Düzenli olarak Bakımı yapılan her klima çok daha uzun yıllar arızalanmadan çalışmaya devam etmektedir. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bu hizmetler en uygun fiyatlarla verilmektedir. Denki klima bakımı işleminin yılda en az 2 defa yapılması gereklidir.

klima sökme
klima sökme


Denki Klima Montajı Nasıl Yapılır?


Denki klima montajı hizmetinin gerçekleştirilebilmesi için müşterilerimizin en uygun zamanında ziyarette bulunuyoruz. Bu hizmeti genellikle evini taşıyan ya da klimasını bir odadan başka bir odaya taşımak isteyen kişilere verdiğimiz hizmetlerden biridir. Klima Sökme ve Taşınma sırasında klimalarınızın hasarsız bir şekilde araçlara yüklenebilmesi için uygun şekilde demontesini gerçekleştiriyor ve nasıl paketlenmesi gerektiği konusunda bilgiler veriyoruz.


Aynı zamanda yeni evinizde denki klimanızın montajı konusunda da sizlere destek verebiliyoruz. Klimaların En iyi performans da çalışacağı yeri tespit ediyor ve ona göre en uygun yere klimanın montajını gerçekleştiriyoruz. Belki klima servisi olarak sizlere hem iç ünite hem de dış ünite montajı konusunda gerekli desteği sunmaya özen gösteriyoruz.


Denki klima servisi, bununla birlikte klimalarınızın diğer her türlü sorununda sizlere profesyonel bir destek sunuyoruz. Belki klima modellerinde Klima gaz dolumu hizmetine de firmamızdan alabilme avantajı sunuyoruz. Denki klima servisi firmamız her türlü klima modelinin bakım ve tamiri konusunda müşterilerine 7/24 hizmetler sunmaktadır. Firmamızdan hizmet almak isterseniz bizleri aramanız ve arıza kaydı bırakmanız yeterli olmaktadır.

Klima Gaz Dolumu
Klima Gaz Dolumu

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin