0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Cartel Klima Servisi

Cartel Klima Servisi

Cartel Klima Servisi


Klimalar her daim kullanılabilen işlevsel cihazlar arasında yer almaktadır. Elektronik cihazlar arasında bulunan her klima belirli bir çalışma ömrünü doldurduktan sonra arızalanmaya başlar. Klima modelleri içerisinde birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Cartel klima servisi olarak bu markanın tüm modellerinin bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Kalite standartlarımızın yüksek olması sizlere sunduğumuz en önemli avantajlardan biridir.


Cartel klima tamiri konusunda profesyonel hizmet vermeye çalışan bir firmayız. Bizlere bırakacağınız bir arıza kaydı aynı gün içerisinde değerlendirilmekte ve sizlere hızlı bir geri dönüş sağlamaktayız. Cartel klima bakımı konusunda da en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Düzenli bir bakımın yapılması klima ömrünün uzamasında oldukça etkilidir.


Firmamızda tüm müşterilerinin klima bakımı tarihi geldiğinde önceden bilgilendirme yaparak gerekli onay dâhilinde bu bakımları gerçekleştiriyoruz. Cartel klima bakım fiyatları konusunda da müşterilerimize gerekli her türlü avantajı sağlıyoruz. Servis konusu ve diğer konularda daha ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

cartel klima servisi
cartel klima servisi


Cartel Klima Tamir Nedenleri


Cartel klima tamir
işlemleri konusunda hemen herkes profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyabilir. Klimalar elektronik cihazlar olduğu için arıza verdiğinde amatör kişiler tarafından tamir edilmemelidir. Hem kişilerin elektrik kaynaklı olarak zarar görmemesi hem de klimanın daha büyük bir zarara uğramaması açısından mutlaka profesyonellerden yardım alınmalıdır.


Cartel klima servisi firmamız sizlere bu süreçte beklediğiniz hizmete en kısa sürede ulaştırmaktadır. Firma çalışanlarımız bir klimada meydana gelebilecek her türlü arıza konusunda son derece yetkin kişilerdir. Bununla birlikte Cartel klima arıza kodları konusunda sizlere en iyi uygun fiyatlarla hizmetler sunulmaktadır. Tüm arıza kodlarının bir çözümün bulunması bu süreçte firmamızın sizlere en kısa sürede ve en iyi hizmeti verebilmek adına önem taşımaktadır.


Cartel klima servisi, Cartel klima tamir, Cartel Klima Sökme gibi fiyatları bu süreçte en çok önem verilen konulardan biridir. Fiyatlarımız değişken olup bu süreçte müşterilerimizin bilgisi dâhilinde en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımızı etkileyen en önemli unsur ise arızanın boyutlarıdır. Eğer parça değişimi yapılması gerekiyorsa değiştirilecek olan parçanın fiyatı da fiyatlara etki etmektedir.

Klima Gaz Dolumu
Klima Gaz Dolumu


Cartel Klima Temizliği Ve Bakımı


Cartel klima temizliği ve bakımı konusunda firmamız müşterilerine her zaman vaktinde hizmet vermektedir. Bizlerden bakım hizmeti almak istediğinizde bilgi bırakmanız yeterli olmaktadır. Gün içerisinde ekiplerimiz sizleri arayarak gerekli bakım çalışmasını yaptırmak üzere klimanın olduğu mekâna gelmektedir.


Cartel klima servisi, bakım sırasında en ufak bir sorun yaşanmaması için mutlaka gerekli tüm detaylara özen gösteriyoruz. Klimanın içerisindeki tüm filtrelerin temizlenmesi ve fan motorlarının tozundan tamamen arındırılması konusunda her türlü titiz çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. Kalite standartlarından ödün vermediğimiz bu süreçte klimalarınızın ömrünün daha uzun olmasını sağlıyoruz. Periyodik bakımları yapılan klimalar olası arızalardan da korunmuş oluyor. Her türlü arıza belirtisi bu bakımlar sırasında ortadan kaldırılarak uzun süre arıza vermeden çalışması sağlanmaktadır.

klima sökme
klima sökme


Profesyonel Cartel Klima Tamiri


Cartel klima tamiri birçok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenlerin başında da klimaların gazının boşalması gelmektedir. Klima gazı tamamen tükendiğinde cihazlarınız soğuk ve sıcak hava vermekte büyük bir zorlanma yaşayabilir. Bununla birlikte belli bir zaman sonra tamamen çalışmayı durdurarak ciddi anlamda hasar meydana getirebilir.


Cartel klima servisi, Cartel klima gaz dolumu konusunda firmamız sizlere profesyonel bir destek sunmaya özen gösteriyor. Hızlı bir şekilde klimaların tamirinin yapılması ve kullanıma sunulması önceliğimiz içerisindedir. Ancak klima tamirinde farklı arızalarda ortaya çıkabiliyor. Fan motorunun bozulması hem cihazın yüksek sesle çalışmasına hem de performansının düşük olmasına neden olmaktadır. Bununla birlikte yüksek bir enerji sarf etmesi de büyük dezavantajları arasında yer almaktadır.


Fan motoru tamir edilemeyecek boyutlardaysa firmamız aparatı değiştirme yoluna gitmektedir. Cartel klima tamiri fiyatları aynı zamanda yedek parçalarında değiştirilmesi ile farklılık gösterebilmektedir. Cartel klima servisi firmamız sizlere bu konuda en iyi seçenekleri sunmakla birlikte parça değişimlerinde her zaman orijinal yedek parçaları tercih etmektedir.


Cartel Klima Montajı


Cartel klima modelleri kullanım açısından kişilere büyük avantajlar sağlamaktadır. Gerek enerji tasarrufu gerekse yüksek performansıyla bu markanın ürünleri her zaman için tercih edilmektedir. Bununla birlikte dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur da klimanın montajının doğru yapılmasıdır.


Yanlış bir montaj hem arızalara neden olabilir hem de performansın düşük olması problemini ortaya çıkarabilir. Cartel klima iç ve dış ünite montajı konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Dış ünitenin yer kaplamayacak şekilde bina dışına kurulmasının sağlarken bir yandan da iç ünitenin en iyi performansı sağlayacak konumda montajının yapılmasını sağlıyoruz. Klimalarınızın uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için Cartel klima servisi olarak garantili ve ulaşılabilir fiyatlar da hizmetler sunuyoruz.Firma olarak markanın Özel Teknik Servisliğini yapmaktayız.

Klima Temizliği
Klima Temizliği

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin