0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Cartel Klima Ayarları

Cartel Klima Ayarları

Cartel Klima Ayarları


Klimalar evlerde ve iş yerlerinde kullanılan ürünlerin başında yer alır. Bulunulan ortamın havasını değiştirmek için sık sık tercih edilen cihazlardır. İster soğuk hava ister sıcak hava olsun dilediğiniz sıcaklığa ulaşabilmeniz noktasında size yardımcı olurlar. Sizler de aldığınız bir klima aracılığıyla dilediğiniz havayı bulunduğunuz ortama getirebilirsiniz.


Aynı klima üzerinden yaz mevsimleri için soğuk hava özelliğini kış mevsimleri için ise sıcak hava özelliğini tercih ederek rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kolay bir şekilde değiştirebileceğiniz ayarlar sayesinde uğraşmanıza gerek kalmadan ısı ayarı yapabilirsiniz. Cartel klima ayarları sizin için her mevsime uygun olarak düşünülmüş olan detaylardır.

Cartel Klima Ayarları
Cartel Klima Ayarları


Cartel Klima Ayarları ve diğer klima sorunlarının güvenilir çözümleri için Klima Servisi yazımızı inceleyebilirsiniz.


Cartel Klima Soğuk Ayarı


Klimalar sizin için farklı hava koşullarını bir arada bulundurur. Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcak havalarında kendinizi soğuk bir ortamda bulmak isteyebilirsiniz.Bu durumda alacağınız bir klimayla istediğiniz soğuk ayarı sağlayabilirsiniz. Cartel klima ayarları arasında soğuk ayarı seçerek bulunduğunuz ortamı soğuk hale getirebilirsiniz. Klima kumandası kullanarak bu ayara geçebilir ve ortamın ısısını ayarlayabilirsiniz.


Ayarlama yaparken ekranda kar sembolünü görmeniz gerekir. Eğer bu sembolü görüyorsanız klimanız soğuk ayarda demektir. Kumanda ve ekran aracılığıyla kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İzlemeniz gereken adımları uyguladıktan sonra kısa bir süre içerisinde klimanızın soğuk hava verdiğini hissedebilirsiniz. Cartel klima soğuk seçeneği sayesinde yaz aylarının vazgeçilmez bir ürünü haline geliyor.


Cartel Klima Sıcak Ayarı


Klimalar bulundukları ortam için gerekli olan ısı derecesinin sağlarlar. Sizler de tercih ettiğiniz zaman ve mevsime göre ısı derecelerini değiştirebilir sıcak ve soğuk ayar seçenekleri arasından ihtiyacınız olan ayarı seçebilirsiniz. Soğuk havaların ve kış mevsimlerinin vazgeçilmezi olan Cartel klima sıcak ayarı bulunduğumuz ortamı ısıtan bilmeniz noktasında önemli bir kaynaktır.


Soğuk havalar düşünülerek sunulmuş olan ve sizlere sıcak hava sağlayan Cartel klima ayarları sayesinde ısı derecesinde de değişiklik yapabilirsiniz. Kumanda üzerinden sıcak ayarı seçtikten sonra dilediğiniz sıcaklık derecesini ayarlayabilirsiniz. Cihazın sıcak ayarda olduğunu ekran üzerinde göreceğiniz güneş simgesi üzerinden anlayabilirsiniz. Ev veya iş yerleriniz için ihtiyacınız olan sıcaklığa Cartel kalitesinde ulaşabilirsiniz.

Cartel Klima Ayarları
Cartel Klima Ayarları

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin