0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Arçelik Klima Bakımı

Arçelik Klima Bakımı

Arçelik Klima Bakımı


Arçelik klimalar kullanımı en yaygın olan cihazlar arasında yer alıyor. Çok iyi bir klima markası olsa da düzenli bir şekilde bakımı yapılmadığında ciddi bir sorun meydana getirebilir. Önce çalışma performansı düşer sonra da tamamen çalışmayı durdurur. Kısacası Arçelik klima bakımı bu cihazların uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir.


Arçelik klima temizleme konusunda profesyonel olan firmamız sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet vermektedir. Her konuda en iyi şekilde destek sunan firmamız bu hizmeti yılın belli dönemlerinde de sağlamaktadır. Arçelik klima bakımı konusunda son derece aktif bir şekilde hizmet alabilme şansı bulabilirsiniz. Bakım ve diğer konusunda daha detaylı bilgiyi Arçelik Klima Servisi yazımızdan okuyabilirsiniz.

ankara arçelik klima servisi
arçelik klima


Arçelik Klima Bakımında Püf Noktalar


Firmamız müşterilerine her zaman periyodik olarak bakım hizmeti sağlamaktadır. Bu süreçte en çok dikkat edilen konular arasında elektrik tesisatları ve fanlar gelmektedir. Fanlar en çok tozu alan donanım parçalarıdır. Aynı zamanda filtreler de toz nedeni ile çalışmayabilir. Bu parçaların detaylı olarak temizlemesi ve yerine yerleştirilmesi gereklidir. Sonrasında da diğer bakım işlemleri yapılabilmektedir.


Gazı eksik olan her klimanın bakım sırasında mutlaka gazının tamamlanması sağlanır. Aynı zamanda Arçelik klima bakımı sırasında duyu yöntemleri kullanılarak seslerinin kontrol edilmesi sağlanır. V otamat, voltaj değerleri kontrol edilmektedir. Drenaj tavası ile hattının temizliğinin de yapılması sağlanmaktadır. Kısacası Arçelik klima temizliği konusunda müşterilerimize çok detaylı bir bakım hizmeti sağlamaktayız.

klima bakım servisi
klima bakım servisi

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin