0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Ankara Klimacı

Ankara Klimacı

Ankara Klimacı

Ankara Klimacı olarak siz değerli müşterilerimize, tüm marka klimaların kurulumu, bakımı, onarımı ve servisi hizmeti vermekteyiz. Ankara Klimacı olarak yaptığımız işlerinin bazı örnekleri şunlar olabilir:

Ankara Klimacı
Ankara Klimacı
  1. Kurulum: Klimacı olarak, başta Arçelik, Beko, Vestel olmak üzere tüm klima markalarının sistemi kurulumu için gereken adımları gerçekleştiriyoruz. Bu, iç üniteyi ve dış üniteyi monte etmeyi, elektrik ve boru bağlantılarını yapmayı ve sistemle ilgili diğer bileşenleri yerleştirmeyi içerir.
  2. Bakım ve Temizlik: Klima sistemlerinin düzenli bakımı, performansını ve verimliliğini korumak için önemlidir. Klimacı olarak, filtreleri temizlemek veya değiştirmek, bobinleri ve fanları temizlemek, sızıntıları kontrol etmek, elektrik bağlantılarını kontrol etmek ve genel sistem kontrolünü yapmak gibi işlemleri gerçekleştirir.
  3. Onarım: Klima sistemlerinde oluşan arızaları tespit etmek ve onarmak klimacının görevlerinden biridir. Soğutma sorunları, sızıntılar, fan veya kompresör problemleri gibi durumlarla ilgilenirler. Klimacılar, arıza tespiti yaparak, parçaları tamir etmeyi veya gerektiğinde değiştirmeyi sağlar.
  4. Gaz Dolumu: Klima sistemlerinde kullanılan soğutucu gazın seviyesi düştüğünde, klimacılar gaz dolumu yapabilir. Bu işlem, sistemdeki gaz seviyesini doğru miktara getirerek klimanın etkili bir şekilde çalışmasını sağlar. Daha detaylı bilgi için Ankara Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Ankara klimacı olarak yaptığımız en iyi fiyatalara tüm işlemleri işçilik ve parça garantili olarak yapmaktayız Ankara’nın Tüm İlçelerine Etimesgut, Sincan, Yenimahalle, Mamak, Çankaya, Keçiören, Kazan, Çubuk, Gölbaşı ve Altındağ servis imkanımız vardır.

Göktürk Klima Servisi | Bakım, Tamir, Arıza, Montaj

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin