0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Siemens Klima Servisi

Siemens Klima Servisi

Siemens Klima Servisi


Klima kullanımlarıyla alakalı herhangi bir sorunda Siemens klima servisi olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Klima ile alakalı acil ihtiyaçlarınızda dâhil olmak üzere, firmamız çözüm odaklı hizmet verir. Firmamızdan bu hizmeti alabilmeniz için, durumunuzu bize aktarmanız yeterlidir. Klimalarınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını istiyorsanız, gerekli bakım hizmetlerinizi bizden alabilirsiniz. Ayrıca klimalarınız daha iyi hava verebilmesi için de, gerekli bakımların yapılması gerekir.


Bu hizmetleri veren çok fazla klima servisi vardır. Fakat hepsinin aynı kalitede hizmet verebilmesi mümkün değildir. Bu nedenle bu hizmeti almadan önce detaylı bir inceleme yapmanız gerekir. Yaptığınız detaylı inceleme sonunda firmamızın güvenilir hizmetiyle mutlaka karşılaşırsınız. Daha detaylı bilgi ve ayrıntı için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

siemens klima servisi
siemens klima servisi


Siemens Klima Temizliği


Klimalarınızın çok sağlıklı bir şekilde çalışmasını istiyorsanız, temizliklerine de çok dikkat etmeniz gerekir. Yapılan temizlik, soğutma ve ısıtma içinde önemli ve gereklidir. Siemens klimalarınızın temizliğini kendi kendinize yapamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda da Siemens klima servisi hizmeti veren yerleri araştırabilirsiniz.

Alacağınız hizmetin kaliteli olmasını sağlayabilmeniz açısından, profesyonel teknisyenlerden hizmet almanız gerekir. Siemens klima servisi olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız bu konuda da çok iyi hizmet sağlar. Firmamızın tüm çalışanları işinde uzman olan kişilerden oluşur. Bu da sizin en iyi hizmetle kısa sürede tanışmanıza yardımcı olur. Klimalarınızın temizliğini düzenli olarak yaptırmanız klimayı uzun süreli kullanmanıza da yardımcı olur.


Çünkü düzenli temizlik yapılmayan klimalarda filtre tıkanabilir. Bunun sonucunda da sıcak ve soğuk hava çıkışında sorunlar olabilir. Sizde bu hizmeti güvenilir bir şekilde sunan firmamızdan temizlik hizmetini alabilirsiniz. Yapılacak olan temizlik sadece dış ve iç üniteyi değil, gerekli arızaların tespit edilmesini de kapsar.

klima tamir servisi
klima tamir servisi


Siemens Klima Bakımı


Klimalar hem yaz hem de yaz aylarında kullanılan teknolojik aletlerdendir. Gerekli olan konforun oluşturulabilmesi için, bakım mutlaka yapılmalıdır. Siemens klima servisi firmamız üzerinden, klimanız için gerekli olan bakımı alabilirsiniz. Klimalarınız için yılda 2 kere bakım yaptırılması yeterlidir. Bu bakımları yaptırıldığı zaman, klimalarda herhangi bir sorun yaşanmaz.


Klima bakımlarının sürelerini etkileyen bazı faktörler vardır. Bu faktörlerin başında klima kullanım süreleri vardır. Bunun yanı sıra klimanın yer aldığı ortamında hijyenik olması gerekir. Hijyenik olmayan alanlarda klimalar daha rahat zarar görebilir. Bunun olmasını istemiyorsanız sizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Siemens klima servisi olarak klima bakımlarının düzenli yapılmasının sonucunda klimalar daha yüksek performanslı çalışabilir. Bunun yanı sıra elektriğin daha az tüketilmesini de sağlar. Klima kullananlar sık sık elektrik faturalarının yüksek gelmesinden yakınırlar. Bakımların doğru yöntem ve kişiler aracılığıyla yapılması, bu faturaların azalmasına da yardımcı olur.


Evde kullanılan klimalarla, iş yerlerinde kullanılan klimaların bakımları birbirinden farklıdır. İşyerlerinde kullanılan klimalar, daha çok bakıma ihtiyaç duyarlar. Yaz ve kış mevsiminde kullanılan klimalar, 6 ayda bir bakıma ihtiyaç duyarken sadece yaz ayında kullanılanlar için 1 yıllık süreler yeterlidir.

Klima İç Ünite Asgı Sacı
Klima İç Ünite Asgı Sacı

Siemens Klima Arızaları Neler


Klima kullananlar, klimalarının arızalarına sık sık maruz kalırlar. Bu arızalar birbirinden farklı olabilir. Her arızanın kendisine göre bir arıza kodu vardır. Arıza kodlarına göre yapılacak olan müdahale belirlenebilir. Siemens Klima Tamir servisi hizmeti veren firmamızın, arıza kodları konusunda deneyimleri mevcuttur. Bu deneyimlere dayanarak klimaların arızaları kolayca belirlenebilir ve giderilebilir. En sık karşılaşılan arızalardan bazıları şunlardır;


• Ünite çalışmıyor olabilir.
• İç ya da dış ünitede iletişim sorunları olabilir.
• Dış ünite alanında kısa ya da açık devre sorunu olabilir.
• İnverter kompresör arıza olabilir.


Siemens klima servisi olarak yazdığımız bu arızalar klimalarınızda en sık karşılaşılan arızalardandır. Klimalarınız bu tip arızalarda kullanıcıyı bilgilendirmek için arıza kodlarını gösterir. Arıza kodları bilseniz bile, arıza için profesyonel hizmete ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için firmamıza arızanız olduğunu belirtmeniz yeterlidir. Arızaları için kayıt açarak bu arızadan en kısa sürede kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.


Siemens Klima Gaz Dolum Hizmeti


Siemens klimasının gaz dolumu bitecek olanlar, bu hizmet için fiyat araştırması yapmalıdır. Bu hizmet araştırılırken sadece fiyat değil, firmanın güvenilir olmasına da dikkat edilmelidir. Güvenilir olmayan firmaların hizmetleri de güvenilir değildir. Bunun için çok seçici hareket edilmesi gerekir. Klima Gaz dolumu yapılmasına, klimanızı gözlemleyerek başlayabilirsiniz. Klimalar belli bir süre kullanımlardan sonra gazları azalma ya da bitme seviyesine gelebilir.


Bunların anlaşılmasını sağlayan yöntemler vardır. Bunların takibinin yapılması yeterlidir. Gaz dolum hizmetinden sonra, klimanız verimli bir şekilde çalışmaya devam edebilir. Gaz dolumu yapılmadığı durumlarda, klimalar ısıtma ya da soğutma yapamazlar.

ankara keçiören Etlik Klima Servisi
Klima Servisi


Siemens Klima Montaj İşlemleri


Klimalarınızın montaj işlemleri klimanın yer değişimi ve alındığı zamanda yapılır. Siemens ya da farklı markaların klimalarını alırken kullanacağınız alanın durumunu da dikkate almanız gerekir. Klimaların veriminin en iyi şekilde sağlanabilmesi için, Klima montajının sorunsuz yapılması gerekir. Bu uygulamayı yapacak olan servis çalışanları montaj konusunda gerekli bilgiye sahip olmalıdır. Aksi takdirde olumsuz klima montajlarıyla karşılaşılabilir.


Bu da o klimadan faydalanılamamasına neden olur. Klimanızın sökülüp tekrar alınması gerekebilir Klima kullanıcılarının montaj konusuna dikkat etmemesi başlangıçta yapacakları önemli hatalardandır. Firmamız montaj konusunda da çok hassas hizmet sağlar.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin