0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Takma Ücreti

Klima Takma Ücreti

Ev Tipi Klima Takma Ücreti 2024


Klima takma ücreti konusunda firmamız sizlere her zaman en ulaşılabilir ücreti sunmaktadır. Klimalar insanların hayatındaki en vazgeçilmez elektronik cihazlar olduğu için bu cihazların profesyonel bir şekilde çalışması büyük bir önem taşımaktadır.


Klimaların kusursuz bir şekilde taşınması için hem doğru yere takılması gerekir hem de taşınırken deforme olmaması son derece önem taşır. Klima takma işlemi konusunda sizlere profesyonel hizmet sunan firmamız kalite standartlarından ödün vermemektedir. Bu süreçte verdiğimiz tüm hizmetlerde hem en iyi aparatları ve malzemeleri kullanıyor hem de taşıma işleminin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

en tipi klima takma ücretleri
Ev tipi klima takma ücretleri


Klima Takma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Klima takma ücreti kişilerin aldıkları hizmet karşılığında ödemiş oldukları bir bedeldir. Klima servisi firmamız sizlere bu hizmet karşılığında çok yüksek bir fiyat teklifi sunmuyor. Sektörün en ulaşılabilir ücretinı sunan firmamız bu işlemi aynı zamanda profesyonel bir seviyede gerçekleştirmektedir.


Ücretimızı belirlerken bu klimalarının taşınma işleminin nereden nereye yapılacağı ve montaj konusunda özellikle dış motorun nereye monte edileceği gibi konular fiyatlarda etkili olmaktadır. Firmamız klima tamir ücreti kadar klima takma Fiyatları konusunda da sizlere en iyi yardımları sunmaktadır.


Sektörde ulaşılabilir fiyatlar sunan bir firma olarak kaliteli ve profesyonel bir taşımacılık desteğini sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Firmamızdan hizmet almak isteyen kişilerin gün içerisinde bizlere ulaşması yeterli olmaktadır. Bu süreçte sizlere kaliteli ve yüksek standartlı bir klima takma hizmeti vererek cihazlarınızın yüksek bir verilme çalışmasını sağlıyoruz. Bizlerden klima takma ücreti konusunda her zaman bilgi alabilirsiniz.

Klima Takma ÜcretleriTutar
9-12 Lik Duvar Tipi Klima Takma 1500 TL
18-24 Lük Duvar Tipi Klima Takma1800 TL
Salon Tipi Klima Takma2500 TL
Kaset Tipi Klima Takma2500 TL
Yer Tipi Klima Takma2500 TL
Sadece İç Ünite Takma (9-12 )1000 TL
Klima Takma Fiyatları

Fiyatlarımız genel bilgi kapsamın da verilmiş ve sadece işçilik fiyatlarıdır. Farklı durumlarda fiyatları değiştirme hakkını sahiptir. Klima Takma işleminde ek olarak gaz, ayak, kablo ve bakır boru gibi klima takma da kullanılan malzemeler ekstra ücrete girmektedir. Daha detaylı bilgi ve randevu için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ev tipi Klima Nereye Takılmalı
Ev tipi Klima Nereye Takılmalı
Ev tipi Klima Nasıl Takılır
Ev tipi Klima Nasıl Takılır

Yorumlar: 1

  1. […] geçilmiş olmaktadır. Firmamızdan klima nasıl takılır? Konusunda 7/24 yardım alabilirsiniz. Klima takma ücretleri konusunda daha detaylı bilgiyi ilgili yazımızdan okuyabilirsiniz. Diğer tüm işlemler için […]

Yorumunuzu ekleyin