0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima İç Ünite Çalışıyor Dış Ünite Çalışmıyor

Klima İç Ünite Çalışıyor Dış Ünite Çalışmıyor

Klima İç Ünite Çalışıyor Dış Ünite Çalışmıyor


Klima iç ünite çalışıyor dış ünite çalışmıyor problemi günümüzde oldukça fazla yaşanan sorunlar arasındadır. Klimanın iç ve dış ünitesi her ne kadar birbirine bağımlı cihazlar olsa da zaman zaman ikisinden birisi çalışabilir ve diğeri çalışmayabilir. Böyle bir sorun o cihazın kendisinden kaynaklanmaktadır.


Yani klimanın dış ünitesi çalışmıyorsa bu durum dış ünite içerisinde yer alan donanım parçaları ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek bir problemdir. Klima tamiri ve arızaları konusunda profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunan firmamız oldukça detaylı çalışmalar gerçekleştirerek bu sürece en iyi şekilde atmanıza yardımcı olmaktadır.


Beklentilerinizin karşılanmasında daima firmamız en iyi hizmet desteğini sizlere sunarak bu süreci daha kolay bir şekilde açmanıza yardımcı olur. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde aradığınız hizmet detayına en iyi şekilde bulabilirsiniz. Tüm klima çalışmama sorunları ile ilgili daha detaylı bilgi ve ayrıntı için Klima Tamir Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Klima İç Ünite Çalışıyor Dış Ünite Çalışmıyor
Klima İç Ünite Çalışıyor Dış Ünite Çalışmıyor


Klimanızın Dış Ünitesi Neden Çalışmaz?


Klima iç ünite çalışıyor dış ünite çalışmıyor problemi oldukça sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Bu sorunun giderilebilmesi için mutlaka profesyonel bir şekilde destek almanız gerekir. Klimaların düzenli bir şekilde bakımdan geçirilmesi her türlü arızanın önüne geçilmektedir. Zaman zaman donanımda meydana gelen arızalar nedeniyle klimalarınız da ciddi bir sorun olabilir.


Böyle durumlarda profesyonel hizmet veren klima servisi çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz. En yakın klima servisi olarak sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunuyor ve bu sürece çok daha kolay bir şekilde atmanıza yardımcı oluyoruz. Bizlerle iletişime geçerek en iyi standartlarda hizmetleri alabilirsiniz. Garantili yedek parça değişimlerimiz ile klimalarınızın yüksek bir performans ile çalışmasını sağlıyoruz. Beklentilerinizin karşılanmasında en iyi personeller ile hizmetler vermeye devam ediyoruz.


Klima Arızaları ve Tamir Fiyatları


Klima iç ünite çalışıyor dış ünite çalışmıyor gibi bir şikayetiniz varsa mutlaka sektörün tüm dinamiklerine hakim olan ve her klima markasını yakından tanıyan personellerimize ulaşmalısınız.


Personel kapasitemiz son derece geniş olduğu için sizlere arıza kaydı bıraktığınız gün geri dönüş sağlıyoruz. Çok geç saatlerde dahi yaşadığınız sorunlar da bizlere ulaşabilir ve klimalarınız konusunda profesyonel bir destek alabilirsiniz.


Beklentilerinize yanıt veren ve her türlü klima hizmetini sizlere en iyi standartlarda sunan firmamız kaliteli bir hizmet alabilmeniz de olanak tanır. Klimalarınızın yüksek bir performans ve çalışabilmesi aynı zamanda enerji verimliliğinin de yüksek olması en çok dikkat ettiğimiz konular arasındadır. 7 24 klima tamir hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin