0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Denki Klima Kumanda Kodu

Denki Klima Kumanda Kodu

Denki Klima Kumanda Kodu


Denkli klima kumanda kodu klimalarınızdan yüksek bir performans alabilmeniz için oldukça önem taşıyan detaylar arasında yer alır. Denki klimalar kullanıcı açısından önemli kolaylık sağlayan klimalardır. Beklentilerinize yanıt veren bu klimalar yüksek performansı ile öne çıkar. Beklentilere yanıt veren bu klima kumandaları üzerinde birçok mod vardır.


Aynı zamanda klimaların mevsim şartlarına göre kullanılabilmesinde bu kumandaların kodları büyük bir öneme sahiptir. Kullanıcı beklentisini tam olarak karşılayan bu kumandalar her türlü modu kolaylıkla çalıştırmanıza imkan yaratır. Bu nedenle Denki klima kumanda kodu bu aşamada son derece önemlidir. Hangi modun ne işe yaradığını bilmek klimanın yüksek performans ile çalışmasında önemli bir yere sahiptir.

Denki Klima Kumanda Kodu
Denki Klima Kumanda Kodu


*Denki Klima Kumanda kodu hakkında daha güvenilir bilgiler için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.*


Denki Klima Modları Neler


Denki klima modu konusunda yüksek standartlarda hizmetler alabilirsiniz. Beklentilerinize yanıt veren bu klima kumandası üzerinde özellikle şu tuşlar önemlidir:


• On-Off Tuşu: Bu tuş açma ve kapama tuşudur. Klimayı çalıştırmak için bu tuşa gereksinim vardır. Aynı zamanda klimayı kapatmak için de yine bu tuştan yararlanabilirsiniz.
• Mode (Fonksiyon) Tuşu: Bu tuşa basarak talep edilen işletim modunu seçme şansınız bulunmaktadır. Bu tuşa her basıldığında kumandadaki işletim modu devreye girer. Auto, Cool, Dry, Fan ve Heat ayarları çalışır.
• Auto Modu: Klimanızın otomatik olarak fabrika ayarlarına göre çalışmasına imkan tanıyan bir tuştur. Bu tuşu seçerek otomatik modda çalışmasını sağlamanız mümkün olur. Klimanızın ayarlanan sıcaklığına yaklaştığında da fan hızını ve hava akış yönünü kontrol etmenize imkan tanır.
• Cool Modu: Soğutma modudur. Bu modu çalıştırmak için cool tuşuna basın ve soğutma ayarını olması gereken düzeye getirin. Bunun + ya da – tuşlarını kullanabilirsiniz.
• Dry Modu: Klima kumandası üzerinde yer alan Mode tuşlarından bir diğeri de Dry tuşudur. Bu nem alma tuşudur ve oda içerisindeki nemi alarak rahat etmenizi sağlar.
• Fan Modu: Sıcaklık ayarı olmayan fakat ortamda hava akışı olmasını istediğiniz moddur. Klimanızı vantilatör gibi kullanma imkanı sunar.

Heat Modu: Isıtma modudur ve sıcaklık ayarı sonrasında odanın havasını değiştirir.

Denki Klima Kumanda Kodu
Denki Klima Kumanda Kodu


Bu modlar yanında Turbo modu, Sleep modu, Timer modu gibi modlar da bulunur.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin